Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

sydney

baby ja vam zavidim mensie prsia,lebo na mna je teda problem kupit vrchny diel - spodok v pohode,ale proste obycajne Cckovy vrch zohnat je hrozne,na trojuholniky mozem zabudnut. podprsenkove nechcem,a jedine co drzi su take tie hrube ramienka s vystuzenymi plavkami,lebo drzia,obycajna plavkova latka mi nic neudrzi,tak vam uprimne zavidim a len budte rady:)

hm..

ja mam tiez nulky,ale nie som totalne plocha,mam tam nieco celkom pekne tvarovane,ale zato velmi mini...
nosim push-up plavky,tak je to lepsie,ale aj tak s tym nespravim dieru do sveta...

a moja najlepsia kamoska ma trojky!!!idem vedla nej a vsetci chalani-kukni te na tie kozy,no vtedy sa vzdy tak blbo citim...a casto sa to opakuje

mnamka257

male prsia opticky zvacsi nariaseny horny diel plaviek myslim tie "kosicky"ked vies ake myslim a nejakej sviezej farby so vzorom ktory by uputal na seba a nie na velkost tvojich prs...alebo skus vypchavky-dnes je to uz bezna vec...a vobec sa kvoli svojej postave nestresuj-nejdes predsa fotit modny katalog s plavkami...hlavne ze sa s kamosmi zabavis-ved leto je o tom...a nedovol aby ti tvoja postava pokazila cele leto-nikto nie je dokonaly...tak hlavu hore a trosku viac sebavedomia...uzi si leto :)

adka25

v dnesnej dobe vobec nie je problem kupit si plavky na male prsia. Urcite si kup nejaku push-upku alebo s vypchavkami. Uplne to zmeni tvar a velkost tvojich prs. takisto by som volila svetle farby-tie opticky zvacsuju. A tiez pasikave plavky opticky zvacsuju objem hrude.

usiko

teda vy mate problemy....ja mam mikroprsia a nosim cele plavky bez nejakych vypchavok....pekne adidas krasne plavky, so slzickovym vystrihom vzadu na chrbatiku, a mam po probleme....vam nenapadlo, ze to aj tak vidno, aj v push-up plavkach, ze tam nic nemame? druha vec je ze kedze nemame prsia, nehody v podobe zosuchnutia podprsenky nam hrozia priblizne stokrat castejsie ako babam s prsiami.....takze ani nebudem uvazovat o nejakych napodobeninach prs v plavkach...ja si idem k vode odpocinut, a nie riesit, ci tam nieco mam alebo nie, alebo sa strachovat, ci mi neostala podprda niekde vo vode po vyjdeni z vody, pretoze ju okrem tenkehj snurky nemalo co drzat.......to je moj nazor...trochu sebavedomia, baby, a mate po troubli...

bella 122

baby ja mam tiež malé prsia ale mega malé, na trojuholníky môže zabudnúť, a vystužené mi väčšinou nesedia, ale jedny mám od minulého roka, sú celkom v pohode, tie su zatial najlepšie aké som mala, sú to FEBA plavky, dobre sedia a stále vyzerajú rovnako, skúste kuknúť tam, dajú sa tam dať aj vypchávky ja si tam dávam preistotu dve : D

bella 122

baby ja mam tiež malé prsia ale mega malé, na trojuholníky môže zabudnúť, a vystužené mi väčšinou nesedia, ale jedny mám od minulého roka, sú celkom v pohode, tie su zatial najlepšie aké som mala, sú to FEBA plavky, dobre sedia a stále vyzerajú rovnako, skúste kuknúť tam, dajú sa tam dať aj vypchávky ja si tam dávam preistotu dve : D

denisa737

Nepoznate obchod kde predavaju plavky ktore : maju normalne bikinovy vrch a spodok je ako muzske plavky take ´´kratase po kolena´´? Pls skuste ma ochopit som z BA takze hovorte