Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

malviinka

baby,ja mam to iste a tiez som zatial nenasla plavky,ktore by mi sekli.keby som aspon boky nemala siroke..ale mam uz niekolko rokov priatela,on vie aka som,takze pred nim pohoda,len pred inymi je to blbe...takisto mam inak problem s podprsenkami,pretoze mensie obvody ma obtahuju a vacsie maju uz aj vacsie kosiky..

ajaj

baby ja mam ten isty problem..kolko mate rokov ak mozem vedet?mno ja postavu okrem toho sa da..mno ete brucho:Dale to neriesim..stiahnem a je:D

pusinka

no ja mam rpesne ten isty problem...skoro plocha jak deska ako vazne neprehanam a teraz kamoska ze dieme na kupalisko nevem co reku ta mhm idem ked nemam plavky...a som skusala vela typov ale proste tie plavky sa akoby odkryvaju a ked ako niv tych plavkach neni ta fajne to bdue vyzerat:(

musis vyskusat

ved sa daju kupit aj plavky s "vypchavkami", vyskusaj si viacere,je to individualne.a takisto sa odporuca aj volaniky ,na zvacsnenie objemu..ja mam aj male prsia ale aj dost kostnatu hrud, preto pouzivam skor plnsi strih,ziadne bikiny:-(