Piercing v pupku

cumlicek225

ahojte ...... maam 13 rokov a chcem si dat piercing do pupku len neviem ako ma to bude boliet prosim povedzte ako to boly prirovnajte to k niecomu :DDD dakujem krasne odpovede piste na dianka582@azet.sk dakujem krasne za odpoved :)

Bzučko

Čaute baby mám 12 a piercing som si uz prepichovala 3krát najprv sama to som si zle zrobila pretoze som mala dierky priliz blizko a bala som sa ze do leta by sa to urvalo druhy krat mi to prepichovala kamoska a dali sme to zase moc daleko ze nam chybal milimetrik mozno pol :P ptm o den neskor zase ja a neviem ci si to uz mam tak nechat alebo dat znova bo kusok tej tycky trci a ze chcem sa opytat ci to tak moze byt alebo ta tycka tam ma byt cela len gulocky by malitrcat a ze si existuje vzdialenost akou maju byt tie dierky od seba pretoze na nete som videla obrazky aj take co tam bola cela tycka a trcali iba gulocky alebo ako v mojom pripade tam kusok tycky vicnieval...Dakujem :)

AmAnDa020

omg na čo ja vám preboha piercing? čo je na tom pekné? mať pičovinu v tele je to fakt nechutné neviem čo na tom vidíte

beušitko

aeste ze somsi kupila za 5.60 pircing z chirurgyckej ocele aby ste sa nezlakli ze tammam bizutku :D byzutku si tam radsej aninedavajte a ked uz budete bizutku moc chciet tak az po pol roku alebo kedy sa vam to poriadne zahoji :)

Beusitko

Ahojte baby :D nudim sa takže kukam stranky opircingu mam ho asi 25 minut :D takže od zaciatku mam 12 :) bol den pred mojimi narodkami ked som sa rozhodla ze si ho dam (9.2.2012) rano som sa mamky pitala či si ho mozem dat ona ze nie ze ma a ju doktorka zabije ze mi neico take dovolila ze to bude hnisat a ze budem mat hrozne bolesti ze nech sa spitam uja ze on ho mal a strasneho to bolelotak si ho dal dole a vselijake ine voloviny ved viete aky su rodkaci ;) No ale ja som aj tek bola presvedcena ze si ho dam kamoska ktora mi to mala prepichovat prisla poobede ku men domov pred tym sme boli v CA a ja hlupa som si kupila bizutku no uznajte sami :D noa medzi tym mi mamka volala ze kde sme tolko a tak a ze sa pytalana to tataky a on ze v ziadnom pripade ze ak ho uz mam ze sa s tym nemam vracat domof ze ma do domu nepusti :P al eja som to ignorovala prislisme ku men este somale vahala cisi to dam mama bola doma mi sme sa zavreli do izby ani sme sa nezamkli takze sombola rozklepana az nas nenacape :D najprv som si ihlu skusala pichnut do prstu hrozne to bolelo :P ptm som si zacala pichat do brucha a uspesne mne to bolo normalne prijemne a bavilo ma to :D takze som si rovno zrobila 4 dierky bo prva bola kriva 2 som nevedela ktora cez ktoru vedie a dalsia bola kriva bo ma kamoska rozosmiala tak somto uz neak pospajala :) nikto minechcel verit ze somsi to prepichovala sama ale mne to bolofuk prve 2 dni absolutne nic potomto brutalne zacalo hnisat (pretoze som tam mala bizutku)...asi po 7hnoch som si to dala dole bo som to mala hrozne tenke a bala somsa ze do leta sa tourve bo aj velka cast tej tycky trcala tak som cakala 3 tyzdne kym sa to poriadne zahoji vcera sme boli u kamaratky doma u tej istej co bola vtedy u mna prisahamvam robili sme to hodinu !! urcite nie menej ako hodinu !! od pol druhej do 15:40 :P brutalne to bolelo aj sme to natacali :D ptm sme to tam nemohloi napchat a najist tie dierky to bolo cosi hrozne hlava ma bolela ruky vsetko :( keduz sme to tam konecne mali zistili sme ze sme to zrobili moc daleko od seba :P prijebkany milimetrik ani nie nam chybal!! tak som sa rozhodla si zase to prepichnut takze som tu tycku musela posunut trochu vonku bolelo todost ale ja sa nikdy nicoho nevzdavam ked uz som to isla prepichovat zas ja sama tak jejprisli rodicia mi v zhone sme vsetky zakrvavene tampony na odlicovanie a veciciky k tomu alpu a tak zchovali len tak tako 15:00 mi siel bus tak som sla domof doma som si toznova prepichovala :D ale neusposne 20 mins om bola v kupelke a mamka ma uz vyhanala odtial :P ajsom si to natacala a dneska ked som prisa zo skoly som sa nudila abola sama doma tak som si zmyslela ze si to dam a nekamerovala som to a uspesne v pohode vobec ma to nebolelo :) takze asi tak :D som viac dopichana jak štetka :P ale som spokojna tak midrzte palce este to musim oznamit nasim :D prepokladam ze na noc nebudem mat kde byvat ...zaracha a tatko po mne poriadne vyvreska :D

Bash_-

Baby ja si chcem tiež dať pierc do pupku, len problém je v tom, že ja sa aktívne venujem športu a či by ma to nebolelo alebo to nejak neohrozilo..

bebe14

Ahojte, mne ho dnes prepichovali dolnu kožu ked mi prepichovala tak to bolo v pohode ale hornu tá už dosť bolela lebo mi to nevedela prepichnuť mám hrubu kožu a ževraj som malo pila povedala mi že čím viac pije človek tak tym lachšie sa to prepichuje ale ináč dá sa to vydržať nieje to hrozné :) ked budete pred tym vela piť a nemate hrubu kožu tak to len tak štipne :)

Baruuu

ahojte mam piersi v pupiku ... problem je ze mi tam zacal zlaty sperk cernať ...moze sa to vimenit ta silukonovy iplastovy piersing? s tymi som nikdy nemala problem... mam dto estelen den a zlato zcernaloa zacalo mi to hnisat...tie nausnico som predtym normalne pouzivala na nove dierky a nikdy sa to nestalo... prosim ak mi viete cosi poradit napiste an durisova@gmail.com diki moc..