Piercing v pupku

eduska

mno tak ye ja by som sa cela spitat ye ci ten pierc boli awebo ne a ako presvedcit mamu na to pls piste na edusho20azet.sk :D:D Dakujem

Iviiiik

cawes,chcela by som si dat tiez piercing do pupku...prvy krat..je teda lepia chirirgicka alebo titan?? a mam si dat najprv iba samotny kov alebo mozem rovno dat nieco vacsie ako jastericku alebo vazku?

miač

cawko ..ja mam pierc asi cca 3 mesiace.. prepich ma bolel viac ako ked mi davala do jazyka pierc...ale potom ma to vobec nebolelo a ani neboli..pierc jazyku ma zase nebolel ked prepichoval ale potom tri dni boli hrozne... podla mna je super a je to aj pekne ..no uz sa mi tez stalo ze som nim trhla a pekne to zabolelo :D ..ale tak nevedela by som sa toho vzdat uz... a cistim si to 60% liehom a antibakterialnym mydlom a je to v pohodke... ten co mi to robil vravel ze sa to bude hojit aj rok taze pohodka nestresujtee :))

Mimča

Ahojky, jam mám pieroš v pupku asi 1,5 nesiaca a kedy si ho možem asi vymeniť???Prosim odpovedzte na MAIL : Miska3Coky@azet.sk

trinitka

Takze koncne som si ten piersing uz dala:))))Vobec nelutujem aj ked to je len tyzden co ho mam:) Dala som si titan, na takychto veciach urcite setrit nebudem. Tater co mi to robil bol uzasny a vrelo ho odporucam www.ivantattoo.com , je to v Košiciach. Vobec ma neprehovaral na titan, ale som trosku alergicka , tak som si ho radsej dala. Zobrala som si aj vodicku a taktiez som si kupila aj antialergicke mydlo. Mam to trosku cerene a sem tam to pobolieva. Zo zaciatku mi odtial vychadzala nejaka divna tekutina spolu s krvou. Potom sa ta krv stratila a mam pocit,ze je to ten mok, lebo nieje takej farby akej byva hnis...tak dufam,ze je to to...:/
no ale vraj je na to dobry tiez lieh, ale kolko percentny???Fakt vela ludi mi vravi,ze bud to je alebo nieej dobre. Zevraj nieje dobre ked sa to vysusi,ale kamoska mi vravela,ze to prave musim vysusit, tak neviem .Poradte prosim

Anett_11

Ahooojte mam otazku? mozem si dat ako prvotny piercing, piercing z chirurgickej ocele so Swarowskeho kamienkami???? Dakujem za odp na maaail =.)anett_11@azet.sk

trinitka

Caute kocky, co je najlepsie????Mam si dat ocel,striebro alebo titan????V usiach mozem nosit len striebro a sem tam aj ocel. Inac ostatne veci mi sposobuju v usiach bolest a hnisa mi to.dik pa

Fufinocka

J A SOM SI DAVALA ZO ZACIATKU VODICKU OD TATERA CO MI ROBIL PIRCING NO MNE ZABRAL LIEH ZA 2 MES A UZ MI NEHNIISA MAM ZAHOJENY ODPORUCAM LIEH...

Niiiky_LC

Ahoj chcela by som si dať spraviť piercing do pupku ale ako mam mamu presvecit aby mi to dovolila?! a este se boli to moccc?! :D dakujéééém...

Liwush

ahojte baby...táákže..chcela by som pirec do pupka..lenže je tu jeden problem s tym žee mama čitala na nete dajake diskusie akožee jak nejakej babe začalo rasť dive mäso,jednej vypadol koli tomu že sa jej ta kožička akože vysušila,ďalšej zarastol...potom že baba može byť neplodna,možu jej vypadavať vlasy,može oslepnuť,može mať hociake problémy s vnutornými orgánmi a proste tak no..takže teraz mama o tom nechce ani počuť...a pritom keby niet tej diskusie tak ho už máám..proste by som chcela vedieť akéé s tým máte skúsenosti..a ak tu je nejakýý odborníík tak by som poprosila tiež dať nejake info.. ďakujem veľmi pekne.. =( =)) e-mail aiviL369@azet.sk diky =))