Piercing v pupku

Kajiiik

Dá sa dať piercing do pupku opať aj po vybratí? už mi zarástol, ale opäť ho chcem :)
A bibuš393 nebolí to vobec:)
A v MI sa dá dať u Korkyho a u Silvii :)

lienocka2

Neviem presne od kolkátich, ale ak nemáš 18, mala by si mať súhlas rodiča. Ale aj na to v niektorých štúdiách kašlú. A koľko máš rokov kajus11?

Barbora33

Ahojte.. ja mam piercing uz mesiac a vobec ho nemam cerveny, hnisajuci, ani nic podobne.. Ani v prve dni sa s nim nic nedialo.. posledny tyzden nieje uz ani bolestivy..

bibuš393

prosim vas porate mi moja mama by aj dovolila dat ale hovoria ze to boli a jadni hgovoria ze to neboli a de sa dať v michalovce a okolie :)

zuzo

ja som uz mala 2 krat piercing v bruchu ale natieral som si prepichnute miesto framykoynovou mastickou tak som nemala s tym problem

jujajuhahuha

www.piercing.estranky.sk ..BABY KLIKAJTE NA TUTO STRANKU TAM MATE VSETKO OHLADOM PIECINGU V PUPKU SU TAM HLAVNE OTAZKY KTORE SA NEUSTALE PYTATE! KLIKNITE:)

Mary-Majqa

Ahojte...chcem si dať piercing do pupka...chcem sa opýtať či to bolí a že či je lepší titán alebo chirurgická oceľ...a že či je to pravda že sa nemôžem vôbec kúpať na kúpaliskách lebo moja švagriná ho má a ževraj hneď po týždni šla na kupko a nič sa nestalo...prosím ak by ste mali záujem poradiť napíšte mi na BuBuSkAaDK@azet.sk...veľmi potrebujem poradiť ďakujem :)

bibuska115

ja som si tiež dávala slanú vodu na to .. pomohlo to hnis to vitiahlo .. ale strašne sa mi z toho v pupku vysušila koža a potom sa mi začal pupok z vnútra šúpať teraz mi odtial stále vyteká priesvitná tekutina .. asi nejakaá vodička .. stále to štípe .. pokúšam sa to aj natierať ale nič mi nepomáha stále mi to odtial vyteká .. dokonca s ami to znovu aj zapálilo..