Piercing v pupku

romuska

Ahojte priatelia.Potrebujem pomoct.Chcem si dat piercing do pupku a potrebovala by som vediet mozne rizika.dakujeeem vam

dada

Ahojte, mala som podobny problem s piercingom. Tiez mi zacal hnisat. Vyskusala som vsetky mozne masticky z lekarne a nic. Potom mi kamoska poradila ze si mam kupit Demenovku, ze ona to pouziva na vsetky zapaly. Po dvoch dnoch som uz nemala ani naznak zapalu. Od vtedy pouzivam Demenovku ako vseliek. Zapalene hrdlo vylieci do dna.

petrush

Ja mam taky isty problem!!! raz je to lepsie a raz horsie... ale inak je normalne, ked sa ti to hoji tak dlho... priemerna doba hojenia piercingu v pupku je aj desat mesiacov...takze...len sa o neho pekne dalej staraj... napr. antibakterialnym mydlom...a hlavne si ho nevyberaj!!:)

martinka

fuu pol roka je dost dlha doba:)
vyskusaj roztok z morskej soly das si 1/4 morskej soly do cisteho pohara s vodou a potres kazdy den maximalne 1-2 kratasi 1 minutu-ked si budes piercing umyvat viackrat za den,lebo mozes piercing podrazdit a predlzujes dobu hojenia.v ziadnom pripade nepouzivaj alkohol, alebo peroxid,lebo sú silné a vysušujú pokožku, čo brzdí uzdravovanie.

ag

Dievčence piercing je síce vysoko modny doplnok no ako KAT píše narušuje celkovú rovnováhu tela. Pupok leží podľa tradíčnej čínskej medicíny na stredovom meridiáne čiže meridiáne počatia možno tušíte čo to znamená = problémy s počatím. Radšej buďte menej modne dievčence.

Kat

Mne sa tiež asi pol roka nechcel zahojiť piercing v pupku, ale každý deň som si to potierala a mastila aby mi to neobschlo. Nehnísalo to však, len z toho šla vodička. Zahojilo sa a teraz ho tam už mám asi 3 roky. Lenže keď som si prečítala, že piercing - rôzny narušuje celkovú rovnováhu tela, tak veľmi rozmýšľam, či si ho nedám vybrať.

Easynka

Mony. Chapem, ze piercing v pupku je pekny, ale ked ti to hnisa, tak určite pekny nie je. Pol roka je uz vazne dlho. Mne to hnisalo tak 2 mesiace. Ta, co mi to robila, mi na to dala ocnu mast. Chapes? Ocnu mast:)Ta nepomohla. Potom som si na to davala slivovicu. Potom som zasla do druheho piercingoveho studia a dala mi na to taky dezinfekcny roztok. Vola sa to SOFTASEPT N. Tak to skus, dufam, ze ti to pomoze.