Piercing v pupku

moj nick

ahojte, ja by som sa chcela spýtať, ako dlho sa zvykne hojiť piercing v pupku? hlavne v tomto období. lebo by som si chcela dať, buď do pupku abo do jazyka. len o mesiac aj dačo idem do Chorvátska, či to bude zahojené,či nie.ako sa o to starať. dik

Nikuš

Janey ... no ked si mala tenku kozu tam tak si daj prepichnut znova ale na ine miesto nikede vyssie alebo tak a daj si tam ten plastovy piercing lebo moja sestra mjala takisto tenku kozu pri piercingu a ochvilu nato sa jeje vytrhol ...tak podla mna najlespie bude ak si to das prepichnut inde.. ja mama teras piercing v pupku uz 3/4 roka a aplanujem si dat dalsi do pupku ale pod to a vodorovne :) cize som zvedava kao to bude vyzerat :D

dzulieta

ahoj ja bi som chcela pircing do pupka a bojim sa toho lebo som pocula ze to neni dobre teraz cez leto lebo sa nemozes nikam chodit kupat a tak a zevraj sa to moze vytrhnut pri sexe a ze vraj s toho nemusis bit plodnat tak ked o tom nieco viete tam mi prosim dajte vediet moj e-mail je julka6593@azet.sk

Adriana9521

Ahojte baby :-) ja mam piercing, vyse roka. Zahojilo sa to uplne perfektne, a to som si ani moc nenatierala. Iba mozno prve dva tyzdne ked ma to bavilo :-D potom uz nie. Dala som si to urobit v salone ,,MEMFISTO´´ fakt, odporucam. Prepich neboli, iba ked piercing strka do tej dierky, ale vsetko sa da zvladnut uplne v pohodke.Ked som vysla s toho salona a sadla do auta tak to teda riadne bolelo,ale dalo sa. Ja som si ho davala v lete. Slnko,voda je to najlepsie co moze byt. Mozno aj preto je to tak ako to je. Som veeelmi spokojna.

Kdy by neco tak : adka9521 (pokec)

Simona1110

.Prosim Vas poradte mi taktiez niekto :( mam piercing v pupku 5 mesiacou a horna dierka je pekne zahojena a zo spodnej mi stale vyteka biela tekutina-hnis a je tam akesi dive mesko :( zmizne mi to? ako to mam cistit skusala som uz setko :Protax,morska sol,peroxid 3%,Tea Tree. Som zufala prosim poradte na pokeci mam nick Sarah7742

Myja

nevahala som....pred 4 odinami som si bola dat prepichnut brucho...este som to nevidela lebo na chirurgii mi to robili a prelepili mi to ale bojim sa...staci mi na to cistenie kamilkovy caj? vraj je to najlepsie

sonula

Ahojte, chcem si dať spravit piercing do pupku, len ako pozerám do kalendára je už april a mam strach ci sa mi to vlastne do leta zahoji. Poprosiiim o radu.... ďakujeeem

Myja

Ahojte vsetci.... maminka i konecne dovolila si dat piercing do pupku ale zrazu ma chyta taka dilema,pre isttu pojdeme prepichnut na chirurgiu lebo poznaju tam kde su ake nervy a vedia mi to spravit,mam vybraty titanovy ale ked tak citam tie zarastania a hnisania tak pochybujem,prosim poradte mi,mam si dat alebo nie? a ak ano tak ako sa o to starat aby s tym neboli najmensie problemy....a este taka otazocka-boli to prepichnutie? lebo z toho mam asi najvacsi strach(= dakovalaaaa (=

66playboy99

ahoj ja by som potrebovala radu mam pearcing v nose..a bojim sa ze mi to zarastie!! a ete by som si chcela dat pearcing do pupku a chcela by som sa spytat ci to tam welmi boli..a ak mi to zacne zarastat co mam robit?? dakujem

pajusha1

nazdar Janey.....mne sa stalo to iste ako tebe pred 4 rokmi a teraz som si ho dala znova ale vyzera to byt v pohodicke....sak vyskusaj a uvidis ja teraz teiz cakam co pride ale musim ti povedat ze ten 2. krat to boli dost lebo ta koza je az moc stvrdnuta....