NIe som vo svojej kozi

Príspevok v téme: NIe som vo svojej kozi
rici

Dobry den. tak ja mam taky problem. asi tak mesiac dozadu som sa mal uplne super a jedneho dna so msa zobudil s divnym pocitom.maval som taky sny ze som bol uz hore videl som iznu ale stale so mspal a nemohol som sa hybat a ked som sa zobul tak som mal ten pocit..lezal som pocuval hudbu cvhilku cez mp3 a potom som sa vylakal a srdxe mi busilo z nicho nic tak osm sa siel nadychat cerstveho vzduchu..ok mal som znizeny tlak a asi o 3 dni co mi bolo stale blbo soma sa bal a mal stresy mal som hyperventilacnu tetaniu a odvtedy som neni vo svojej kozi..niekdy ked sa odregujem je to v pohode beriem gingo a magnezium..ale to nie je ten najvacsi problem.nemoze msa moc dobre sustredit teraz ked som vonku alebo zmenim prostredie mam pocit ak okeby osm tam nebol proste v podvedomi si uvedomujem ze som vonku a tak ale mam pocit ako keby osm bl myslou inde je to fkathnusny pocit az z toho ide niekedey strach panicky. bol som na eeg u neurologa ale povedal ze je to v pohode..a ja vazne neviem cim to moze byt..ked som bol maly mal som toto iste sedel som v skole a zrazu som o sebe nevedel bol som totalne mimo ako keby som snival a uplne neprijemne.co to moze podla vas byt? tieto pocity som mal este tak ked som mal asi 12 rokov potom nic mozno obcas ale len chvilku a tento posledny mesiac to mam skoro stale ale ked sa odreagujem citim sa dobre.ak viete poradte mi prosiim budem vdacni lebo je to na zblaznenie uz.

[zruseny12]

Rici,ja mam tiez tetaniu,/nedostatok vapnika/mozno ti chybaju vit.a miner.aj mne stale u lekara hovorili ,ze podla krvi som zdrava ako repa,a ked som sla za lekarom kde mi urobil zivu kvapku krvi tam mi zistil vela chybajucich B-vit.vapnika atd. tiez som mala uz vselijake stavi,mam 40-dcat a postihlo ma to okolo 30dciatky,ale tiez som prisla na to splolu s par lekarm i len nedavno/necele dva roky/len mne chyna a ubuda vapnik tak mam vela zdr.probl.skus si kupit vit.sk.B z lekarne B-komplex...ako pises,da sa to ignorovat,ale ked to na cloveka pride tak hotovo,nic nepomoze...poznam to....ja osobne k psychol.nechodim,lebo som si zacala pomahat sama,ale urcite keby som castejsie chodila po lekaroch a jajkala tak ma tam poslu,chapem ta ako ti moze byt,mne aj vsetko boli...a nie je den bez bolesti,alebo mi prichadzalo velmi zle...je vela toho ani sa to vsetko neda opisat ako je cloveku....je to velmi zla a zakerna vec ta tetania,musime s nou len vediet bojovat nic ine nam neostava...

rici

Mam 17 za 5 dni 18 a okrem toho som bol este u svojej doktorky robili mi testy krvi ale vsetko v pohdoe vraj so mfyzicky v poriadku. ale myslim ze je to mozno psychkou unavou alebo niecim..27 mam ist k psychologicke tak uvidim..predtym som byval kludny clovek a snazim sa mat stale chaldnu hlavu a nemysliet na to..obcas mam take pocity ako keby moj zivot uz nema zmysel ale ved su to len blbe pocity takze sa s tym snazim bojovat