Aky sampon?

evuli

Prosím poradte mi, vcera mi kadernicka zafarbila vlasy velmi tmavo hnedou farbou, predtym som mala svetlohnedé vlasy s blond melirom, chela som len zjednotit farbu, moze mi na zosvetlenie tmavej farby pomoct citron, alebo kamilkovy caj?

star11

JE TO fialkovej farby a vytiahne ti krasne pramene na svetlo je to zaroven aj balzam ja mam melirovane vlasy som max.spokojna

nikita 94

J a používam balzám od Fructis na prirodzené blond vlasy. Zdá sa mi, že ich mám o niečo bledšie, ale možno si to len namýšľam :/. Ve ď vyskúšaj

mirka 23

Ewka, ten šampón je na normálne (aj každodenné použitie). Nezosvetľuje, ale vlasy sú po ňom lesklé. Používala som aj šampón na blond vlasy od Sunsik, Avon...ale tento je lepší.

Zábal z Henny sa dáva raz mesačne, veľmi dobre vyživuje vlasy. Ten tiež nezosvetľuje.

Farba na vlasy z henny, tá farbí, aj na blond. Nie je to klasická farba, ale prírodná, čiže neškodí vlasom, naopak, vyživuje ich. Neviem aký odtieň vlasov máš. Ak m áš taký tmavší blond, tak ti to zosvetlí, ale ak sú vlasy biele, tak ich len zafarbí na zlato. A nemôže sa pri tom používať klasická chemická farba na vlasy. Musí byť nedzi tým asi dvojmesačný odstup.

ewka

mirka 23 :a ten sampon henna to je ako normalny sampon na kozdodenne pouzitie ci to je ako sampon ktory si das raz za mesiac a zafarby ti vlasy ?? a ten zabal zosvetluje vlasy ?? a pouziva sa podobne ako maska na vlasy alebo ako ? nerozumiem tomu

mirka 23

Ewka, veď cez leto ti zosvetlejú. Ja tiež nefarbím, aby sa mi nezničili vlasy. Nižšie som písala o Henne, dá sa kúpiť aj s farbou. Neničí vlasy, ale naopak - vyživuje ich. Ale ja som od Henny zohnala len zlatú blond a tá je do žlta (zlatá).

ewka

a newiete ci by vlasy nesblondaveli aspon trochu ak na ne dam citron alebo ako pouzit tie kamilky ??lebo vzdy som bola blondinka a teraz mam take plave vlasy ale chcem blond a nechcem si ich farbit lebo ich mam znicene suche a kucerave posim pomozte mi