sex,krvacanie,cistota

Príspevok v téme: sex,krvacanie,cistota
bambulkaaa

ja by som sa chcela opytat ze ked budem chciet s chalanom sa vyspat a proste som este panna tak to krvacanie ako prebieha?lebo kazda zena to ma inak,nektora krvaca ina nie.tak sa chcem opytat ze ked je ten sex na posteli ci si musim nieco pod seba podlozit aby nebola krvava cela postel alebo kedy vlastne ta krv tecie?prosim napiste ako to prebieha,dakujem

fuuuu

to akoze ta krv comu sa hovori krvacanie pri sxe je iba vytok po sexe?o nic ine nejde?ja si to totiz neviem predstavit ze ako ta zena krvaca pri tom sexe..hned ako partner vyberie penis alebo az trosku neskor alebo pocas toho?nechcem mat totiz vsetko zafulane ak by nahodou..dakujem

b17

Ono to je individuálne. mne sa po mojom prvom raze nič také nestalo až asi po pol hodine som mala taký krvavý výtok, ktorý trval asi len pár hodín.. ale je to naozaj individuálne

čika

krvacanie je u kazdej baby individualne, niektore nekrvaca vobec a niektora ano, ja som pri prvom sexe krvacala a trochu to bolelo, potom sa mi to stalo este 2-krat ale bolo to uz menej

ivett

ja som nekrvacala 1krat vobec. vtedy sme pre kazdy pripad podlozili podo mna uterak. 2krat som trsoku krvacala potom (nasla som si krv az na nohavickax)

emmmh

mno mna by t tiez zaujimalo tí co ste uz mali sex a kravacali ste,kam sla ta krv a nemali ste zaspinene vsetko od nej?
pls poradte

bambulkaaa

aj ja mavam stale deku na posteli..a chalanovi to nevadi ze ked vidi tu krv,asi sa aj on bude musiet umyt z tej krvi vsak?a ta krv vyteka hned po pretrhnuti alebo az ked si chalan vyberie penis..dakujem za odpovede,dufam ze nieco vymyslim..pouzijem uteracik pod seba:)))..

amnora

No u kazdej zeny je krvacanie ine ... Ja som mala to nestasie a krvacala som ... pospinila som celu plachtu este aj perinu ...a co bolo najhorsie bolo to u priatela doma ... vyprali sme to a bola pohoda ani si len nechcem predstavit co by sa stalo keby to videla jeho mama :-( no vsetko sme zvladli

**

ja mávam v izbe zimu preto mám pod plachtou aj deku, čo bola moja záchrana v tomto prípade, aby som nemala krvavý matrac, mne totiž vytieklo veľa krvi, celá plachta bola od toho aj nasiaknutá biela deka, ale v pohode som ju s bielidlom vyprala

serena

no,radsej nejaku plachtu si tam daj ak nechces mat pracu priamo s postelnym pradlom.Lebo nevies,ako to bude u teba.kamoska vo svadobnu noc mala dohodnuty byt u znamej a potom brala domov igelitku s plachtou prat.mohla si dat nieco,co by vyhodila a nekazila si medove tyzdne.