Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemam ziadne sebavedomie

Príspevok v téme: nemam ziadne sebavedomie
beta22

Dobry den, mam taky problem posledne dva mesiace, mi stmavli strasne kruhy pod ocami, vyzeram ako dobita...bola som uz u obvodnej, ta mi robila testy a nic nenasla..takze kazde rano ked sa pozriem do zrkadla, je mi do placu..nedokazem sa ludom pozerat do oci, kazdy mi hned hovori, aka som unavena...vzdy som sa tesila na leto, bo aj predtym som mala kruhy.nie take vyrazne, a po opaleni ich bolo menej vidno, takze som sa citila prijemne...naviac ma trapi este zarastanie chlpkov, najma v oblasti bikin, mam pri linii bikine same zapalene cervene bodky a neviem sa uích zbavit, mam tam aj ranky, ked sa snazim vybojovat ten chlpok pinzetou a po rankach jazvicky..pouzivam aj zaruceny veet, ktory zarucene nepomaha :( aaaa :( a najhorsie je, ze moj priatel sa na mna pozera uz inac, asi ho uz nepritahujem :( je to pre mna hnusne obdobie, chcem aby skoncilo uz :( viem, ze nikdy nie je tak zle, aby nebolo este horsie, ale uz nemam nejako silu byt kazdy den z toho smutna, ze sa neviem zbavit takychto problemov...

[zruseny12]

este sa pozri na toto www.novycasprezeny.sk a daj si do vyhladavaca TMAVE KRUHY POD OCAMI PRICINA a tam sa ti objavi clanok je tam adresa na to aby si sa mohla poradit...z odbornikmi...

beta22

neviem mariaa, ja nepocitujem ziaden problem, ani bolest pri moceni, ani tak. myslis, zeby som mohla mat aj tak problem? mozem skusit ist k obvodnej, nah nejako zistit, ci to nie je z obliciek.ja sa chytam uz kazdej slamky :(

[zruseny12]

tak ci to nebude nejaky zdravotny problem s tymi ocami,viem ze ked pod ocami opucha tak je problem z oblickami...mam jednu knihu pozriem sa na to,ale neslubujem...ci to najdem...

beta22

ethel, nie som zelena betka22, si ma asi s niekym mylis? btw, v com je problem? :) mariaa- som precitala snad uz vsetky dostupne clanky o kruhoch, skuala mozne aj nemozne, jem vitaminy, stravujem sa zdravo a snazim sa aj mat dost pohybu.stale ziadna zmena :( na tie podrazdene cervene bodky skusam aj cajovnikove tycinky take, aj pletovu vodu, aj cetko, nemiznu :( nic "zarucene" na mne nefunguje a nebadam ziadne zlepsenia, stracam chut niekedy.. :-//

[zruseny12]

beta22 chod na stranku www.novycasprezeny.sk do vyhladavaca si natukaj KRUHY POD OCAMI a tam sa ti zobrazia clanky a rady na tie kruhy...a na tie vyrazky by asi pomohla kozna,alebo skus si ich natierat nejakou pletovou vodou...tazko radit...

ethel

beta22,ty si zelená Betka22 ?? Ak áno a ešte si na mňa pamätáš,tak vieš čo by som ti teraz na to povedala,kde je problém...tak som ti držala palčeky...

zaria

cloviecik88 co si sisi? ja a sekta? ved ak si si tu stranku pozrel, tak asi nevies citat. to ma od sekty tak daleko ako komunista od krista.

beta22

ked ja sa vzdy rano zobudim asi poviem, ze sa tomu nepoddam a ze na to kaslem, ze su aj horsie veci..ale potom vzdy sa nejko dostanem do kofliktu sama so sebou, lebo niekoho stretnem znameho a ten na mna civi a vravi aka som ina..alebo sa mozem ist v horucave niekam k jazeru kupat, ale hanbim sa dat do plaviek, tak radsej nejako vyhovorim a nejdem :( chcela by som byt normalna, nechcem byt ani chuda, ani nic specialne, len chcem aby som uz nemala obavu ist do spolocnosti :-// agina neviem, ked ja ziadne problemy s oblickami nemam asi, z krvneho pbrazu mi doktorka povedala, ze oblicky pracuju v norme..:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemam ziadne sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk