nemam ziadne sebavedomie

Príspevok v téme: nemam ziadne sebavedomie
beta22

Dobry den, mam taky problem posledne dva mesiace, mi stmavli strasne kruhy pod ocami, vyzeram ako dobita...bola som uz u obvodnej, ta mi robila testy a nic nenasla..takze kazde rano ked sa pozriem do zrkadla, je mi do placu..nedokazem sa ludom pozerat do oci, kazdy mi hned hovori, aka som unavena...vzdy som sa tesila na leto, bo aj predtym som mala kruhy.nie take vyrazne, a po opaleni ich bolo menej vidno, takze som sa citila prijemne...naviac ma trapi este zarastanie chlpkov, najma v oblasti bikin, mam pri linii bikine same zapalene cervene bodky a neviem sa uích zbavit, mam tam aj ranky, ked sa snazim vybojovat ten chlpok pinzetou a po rankach jazvicky..pouzivam aj zaruceny veet, ktory zarucene nepomaha :( aaaa :( a najhorsie je, ze moj priatel sa na mna pozera uz inac, asi ho uz nepritahujem :( je to pre mna hnusne obdobie, chcem aby skoncilo uz :( viem, ze nikdy nie je tak zle, aby nebolo este horsie, ale uz nemam nejako silu byt kazdy den z toho smutna, ze sa neviem zbavit takychto problemov...

cloviecik88

z tej "zarie" mi ide uplna sekta. nedaj sa takto nicit. radsej by som sa porozpraval s niekym, kto je citlivy a ma pochopenie. Si silny clovek ako kazdy iny a preto silu treba hladat v sebe. A rozumiem ti, ved clovek sa trapi, ked ma problemy so zdravym. ked to este vidno, vnima to hlbsie.

dianka1

male sebavedomie je velky problem. od neho sa odvija kopa dalsich. takze to netreba podcenovat, ale treba s tym nieco robit. pozrela som si tu stranku milahelp a vyzera to zaujimavo. uz som o vanekovi pocula, len som nevedela, co robi a kde. tak dik za tip, pomoze mozno aj mne.

zaria

no, uz si budem pripadat ako mianik, ktory kazdemu radi akupunkturu. ale predsa len ti este dam jeden tip. sice som to tu uz dnes odporucala na jednej teme, ale ty si na to tiez adept a snad ti to pomoze. otvor si stranku www.milahelp.cz trocha si na nej polistuj, mozno najdes inspiraciu pre zmenu vo svojom zivote, samozrejme zmenu k lepsiemu. drzim ti palce!