Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzkost: vysadila som lieky a do roka je to spat

Príspevok v téme: uzkost: vysadila som lieky a do roka je to spat
kaki

ahojte vysadila somskoro pred rokomlieky lexaurin a serlift vsetko bolo oki pokym neprisli problemy a ich kopenie atd , skoro mi sestra po operacii zomrela pred ocami, skola, vztahy atd bolo toho vela a zas je hrca v krku a cesta k psych. a liekom ...stalo sa to uz niekomu ,,xela soms tým skoncit ale proste pre mna su tie 2 mg ako zazrak proste vymenena schpna zit , hlavne jest cez tu hrcu. nevedela som sa ubranit problemom a som citliva takze vybuchlo to zas .Nehambim sa za to lebo xem zit. Kto ma potesi? ze to je ok ?dakujem

kaki

dakujem, ovladal ma pocit ze somto nezvladla, plakala somale potrebujem ich k zivotu aby som bola v pohode, najhosri je ten pocit v hrdle hnus nedalo sa cez to jest proste musela som.Aj ked som xela byt silna ee telo vravelo nie

zaria

preco si z toho taka smutna? uzkost aj derpesia sa casto vracia. moja svagrina tiez niekolkokrat chcela skoncit, ale vzdy sa to znova vratilo. teraz uz berie lieky v kuse piaty rok a da sa povedat, ze vdaka nim normalne funguje. nikto z nas sa nad tym nepozastavuje. akurat chodi dost casto na pecenove testy, ale v tom si nevyberies. tie lieky sice poskodzuju pecen, ale tu poskodzuje aj rezen. zbytocne sa tym trapis. chod k lekarovi a ber lieky. a zi najlepsie ako sa da.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzkost: vysadila som lieky a do roka je to spat - Fórum - ZDRAVIE.sk