spiraly avon

ivana holkova

ahojte,ja som zo spiralami z Avonu maximalne spokojna.som Avon Lady a nedam nan dopustit.najlepsia je asi SUPERshock.nelepi mihalnice,krasne ich zhusti a predlzi

madison

ja ju mam tiez..ma umelohmotnu kefku a da sa trochu ohnut asi tak 30 stupnov.. no a co sa tyka rias.. myslim ze neni nic extra .. za to ze sa da ohnut pytaju viac penazi..ale ziadny rozdiel nevidim ako ked pouzijem tuto alebo hociaku inu ...Je na trhu vela spiral (na huste riasy,predlzenie,... a nwm co este) ale kazda ma rovnaky vysledok ,len ta cena je ina :)

ela16

pri tej MASTERPIECE je napísané este mensím ze max factor, mam s nou krajsie mihalnice, myslím, ze sa mi tak nelepia a predlzia

malemaciatko

no ja pouzivam superFUll a som maximalne spokojna..mirka23 neviem co riesis, je pravda, ze kazdemu sadne nieco ine..ja napriklad pouzivam vyhradne iba avon(kamoska je avonka, tak mam este lacnejsie) a este sa mi nestalo, ze by ma niekedy nieco stipalo alebo by som mala poskodenu plet(vzdy mi dava take tie male vrecuska so vzorkou), a to som pred avonom vyskusala roznu kozmetiku, napr taka garnier mne nesadla..

marfusaa

Mne najviac vyhovuje tato: www.kozmetik.sk

Alebo taka cervena co byvala ale uz ju neviem najst grrr ta bola tiez super!
Spirála pre bezchybny vzhlad rias 2 v 1 co ju propaguje ta herecka mi napriklad vobec nevyhovovala, hoci je super ze odlici mazance.

siskqa66

mam dlhe mihalnice a aj riadne vytocene, no mam ich dost riedke. dostala som na vianoce set kde bola aj spirala Super Full a ten efekt fuuu - nadherne nezlepene huste dlhe riasy :) priatel sa pytal co som si to nalepila za umele mihalnice. a to boli moje :) vrelo odporucam. som maximalne spokojna.