spiraly avon

nikavero

nechepm tie vyhlasenia, ze spiraly z avonu nie su dobre, nedajboze nekvalitne, podla mna su to silne slova, nie kazdemu kazda spirala sadne, ja som vsak vacsie problemy som spiralami avon nemala a to som skoro vsetky skusila. jednoznacne u mna vyhrava SUPERSHOCK, krasne riasy zhusti, aj ked ten hrebienok vyzera dost nebezpecne na prvy pohlad:)) neviem, skusala som aj drahsie spiraly, max factor a pod, kt tak ospevujete-efekt taky isty, cena 2krat vyssia...

mirka 23

Axelonka, špirály ti rýchle zoschli, lebo asi boli nekvalitné. Lacnejšie špirály majú horšie zloženie a veľmi rýchle hrudkovatejú. Ak to boli kvalitnejšie špirály (Max Factor, Loreal) tak môžu zoschnúť vtedy, ak sú na objem, pretože sú hustejšie.

axelonka

ja som vyskúšala mnoho špirál z AVONu, z toho asi tri mi sadli prefektne a teraz si objednávam už len tie. mala som aj od iných značiek, veľa z nich mi rýchlo zaschlo, neviem prečo, ale tie z AVONu ešte nikdy. potom sú vynikajúce aj tie iné špirály, ale tie sú podstatne drahšie. takže ja som so špirálami od AVONu maximálne spokojná. ale každému sadne čosi iné.

poliewoocka

Mne z avon-u vyhovovala jedina, tu uz nemaju:( extreme volume...najradsej mam spiraly a la kefka do komina, tj. hrube huste:) ziadne hrebienky a pod. ale, kazdy je iny.

miroslava63

Ja som Or.poradkyňa a nechcem robiť reklamu, ale špirálala na objem je zlá, ale na dĺžku sú fajn, mám odskušané, ale objem, nič moc:(