Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym

zoja 24

Moze wobnzym pomoct aj pri zapale zaludka a criev ? Myslim ze mam aj zanesenu pecen od dlhodobeho uzivania liekov , vie byť napomocny aj v tomto smere ?

Julka266

Jarunna pri mnohych problemoch, najma ked ide o problemy s imunitou. Potom rozne pourazove opuchy, zapalove a pooperacne stavy, chronicke zapaly a rozne taketo problemy. Pri nich je vhodne davat telu enzymy, ktore vedia pri takychto problemoch pomoct, aj ked samozrejme, ze to nejde zo dna na den, ale chce to nejaky ten cas :)

jarunna

pri akych roznych problemoch je vobec vhodne tento liek uzivat? pri akychkolvek alebo len takych ktore maju nejaky suvis s imunitou alebo ako mam tomu rozumiet? uz som o nom viackrat pocula ale nejako som sa nikdy blizsie nedostala k tomu ze na co je mozne ho uzivat

scsu1

Wobenzym som užíval dlhodobo a hodnotím iba pozitívne. Je za dobrú cenu a ešte môžeš dostať zlavu aj na kuponyzdarma.sk

kamcika

Bora mne tiež pri takých problémoch pomohol. Tie enzýmy majú veľkú silu, o ktorej som veľmi dlho netušila, až kým sa ma nezmocnili problémy so zápalmi, to som myslela, že sa už zbláznim ak sa z toho nedostanem, našťastie som z toho vonku a dúfam, že už nafurt :)

Bora88

Ja mám s wobenzymom veľmi dobre skúsenosti, pomohol mmi pri oslabenej imunite, zápaloch a problemoch s castym zapalom mocovych ciest.

RNG

Inac ten profyzime plus je tak isto velmi slaby, pozri na zlozenie a aktivitu, (tedas ked vobec hovoria pravdu...)
Amyláza (300 DU), Proteáza 6.0 (8.000 HUT), Proteáza 4.5 (10.000 HUT), Proteáza 3.0 (15 SAPU), Papain (325.000 FCCPU), Peptidáza (700 HUT), Bromelain (30.000 FCCPU) a Lipáza (150 FIP) v celkovém množství 77 mg, komplex Serrazimes®-I (10.000 U) 17 mg, rutin 50 mg
Porovnaj to s ucinkom toho spomenuteho
Pancreatin (4x USP) (derived from 750 mg quadruple strength concentrate 3000 mg *
Protease 75,000 USP Units *
Amylase 75,000 USP Units *
Lipase 15,000 USP Units
Kedze ich uvadzaju v roznych jednotkach na pomylenie zakaznika, USP jednotky vyjadruju kolko miligramov prislusnych latok enzym vie rozlozit. To je vyborne ilustrujuce ucinok aj pre laika.
A prevod najdes napr tu
www.enzymeessentials.com
Ked hovorime napr o cisteni tela a odhlienovani, tiez riedeni krvi serrapeptezou, spominam davku 3 x 120 000 jednotiek, nie 10 000
Inac wobenzyme serrapeptazu alebo napodobneninu serrazymes vobec neobsahuje.

RNG

Kikus, ucinnost enzymov je stanovena jednotkami, medzinarodnymi. Ucinnost standartneho pancreatinu je tiez definovana jasne. A 200 mg pancreatinu, co je vo wobenzyme v jednej tablektke je rozhosdne menej, nez 3000 mg pancreatinu entericky pokryteho v spomenutom vyrobku z firmy Solgar.
To, ze to predpisuju lekari len znamena, ze tomu povacsine vobec nerozumeju a idu len podla toho, co sa naucili na skole a nepouzivaju vlastny rozum, cest vzacnym vynimkam.

Nech to beries akokolvek, 3000 mg pancreatinu je 15 krat tolko ako 200 mg pancreatinu.
Vyrobky na doplnkovo trhu sa vyvijaju rychlostou skoro elektroniky.
Som zvedavy, keby si si mal/mala vybrat medzi modernym pocitacom a takym co bol vyrobeny pred 45 rokmi(tak ako Wobenzyme) co by si si vybrala.

Kikus1

Aj Profizyn vypadá podľa laetáku na silnejší a nestojí za nič.
Radšej užívať overený registrovaný liek ako niečo čo nepozná nikto. Wobenzym nepatrí medzi slabé enzýmy a ich účinok je rokmi overený.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.