Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym

RNG

Ester raz, wobenzyme je vyse 45 rokov stary a velmi slaby enzym, ktoreho na ucinok treba brat 20 az 30 tabliet denne, co je besne drahe. Ovela silnejsie enzymi su dnbes na trhu potraviniovycy doplnkov ale nie su schvalene ako lieky, tj neocakavajte, ze vam ich lekar poradi. Ale enzymi sa posudzuju podla aktivity, nie podla mena vyrobcu, a stary wobenzyme obsahuje na tabletku 200 mg ekviovalent pancreatinu, a napr pancreatine z firmy Solgar obsahuje 3000 mg ekvivalent na tabletu a je podstatne lacnejsi

kajakopec

Áno, je to možné. Ja som brala Wobenzym takmer 24 mesiacov po náročnej operácii bedrovej chrbtice a pribrala som vyše 10 kg.

fialka5

tak moje skúsenosti s wobenzymom,začala som ho užívať kôli opakovanej vag.mykóza,užívam ho od začiatku apríla,zatiaľ všetko v poriadku,len pozorujem,že mi nejak začalo viac chutiť jesť,čo vy na to?

scajka

mám dobre skusenosti, pomoze urcite po operaciach pri rekonvalescencii.
dobrala som 1 cele balenie, a druhe 200ks balenie len 40 tabletiek.
ak mate niekto zaujem piste mi na mail
expiracia je do februara 2016
stali 36 eur, predam za 16 s poštovnym.

scajus@centrum.sk

hani258

enzymy som skusala a mne pomohli. ja som konkretne brala osvedceny wobenzym, tym novym pripravkom moc neverim, napriklad co je podobny profizym tak ten v CR stiahli a u nas sa veselo predava...dakujem, neprosim.

avala

ahojte !chcem sa s pytat uz mam opuchnutu nohu asi 10 rokov lavu nevie mi nik pomoct bola som na vysetreniach ,ct-cko,ortoped ,na ultrazvuku zil,vodoliecba,leiser,obstreky a lymfodrenazne nohavice a nic.....mam skusit ten wobenzym???????alebo vie mi niekto poradit???prosim dakujem!!!!

Viko

V lekarni DR.Max ho maju za 90€ ale musite mat tu zakaz.kartu ta sa da vybavit na pockanie v lekarni a nestoji to nic :)

RichardD

AdamKrt:

Precital som si cele vlakno a NIC konstruktivne ste nenapisali. Len sa branite slovami, to vie snad kazdy co ma stipku sebazachovy a rozumu.

Dovolim si tvrdit, ze patrim medzi tych "uvedomelejsich" ludi. Mam 24 rokov a pracujem ako programator, cize u mna je na prvom mieste logicke myslenie. Vela premyslam nad tym co citam a na strankach RNG som si precital takmer vsetko. Verim vsetkemu co napisal p. RNG, pise vazne uzitocne tipy, prakticke a hlavne KONKRETNE. Napriklad pri karpalnom tuneli krasne napisal, ze DMSO regauje s urcitymi plastami, treba to skladovat inak a netreba sa nicoho chytat.
Co znaci, ze sa do toho rozumie.

Dakujem panovi RNG za jeho znalosti, vypracoval som si zoznam mojich problemov a k nim pozistoval doplnky z rng.nazory.eu.
Moja penazenka bude plakat, ale kludne zaplatim 150 eur za doplnky, ktore mi predlzia zivot co i len o mesiac.

Zivot je to jedine co mame tak sa snazte pomahat, nie hadat.
Pekny den ;)

RNG

vysoke aslo je ukazovatel tela braniaceho sa streptokokovej infekcii.
Enzymi sice mozu ocistit telo a pomoct travit, ale nie su priamo antimikrobialne.
Velmi ucinne prave proti roznym streptokokom je pit roztok citricidalu a tiez kvapkat si ho do nosa, kde v prinosnych dutinach sa tiez rozne streptokokove a ine infekcie zvyknu schovavat.
Tiez uzivanie napr betaglukanov(3x400 mg) zvysi imunitu tela tym ze zvysi pocet vytvorenych bielych krviniek a najma ich aktivitu.
Plny ucinok takejto intenzivnej davky sa ukaze zhruba za 20 dni. Udrzobna davka potom staci aj 2x200 mg.