Wobenzym

maryen

Áno obsahuje mliečny cukor laktózu, preto je vhodné sa poradiť ak viem, že mám takýto problém so svojím lekárom ešte predtým ako sa na jeho užívanie človek dá. Ale napríklad ja nemám problém s takouto neznášanlivosťou, ja ho užívam a môj zdravotný stav je na tom veľmi dobre a to je pre mňa TO dôležité.

zdravie911

V prvom rade treba porovnať kvalitu a zloženie
pozri zloženie Neprinol AFD na rozdiel s Wobenzýmom ktorý obsahuje Laktozu
Liečivá v 1 gastrorezistentnej tablete: WOBENYM
Pancreatinum 300 F.I.P.- E proteasum, 4000 F.I.P.- E amylasum, 4500 F.I.P.- E lipasum
Trypsinum 360 F.I.P.- E
Chymotrypsínum 300 F.I.P.- E
Bromelaina 225 F.I.P.- E
Papainum 90 F.I.P.- E
Lipasum 34 F.I.P.- E
Amylasum 50 F.I.P.- E
Rutosidum trihydricum 50 mg
Pomocné látky: laktóza približne 149 mg v jednej tablete, Ponceau 4 R (E 124, červeň košenilová A) 0,38 mg v jednej tablete a žlť oranžová S (E 110) 0,83 mg v jednej tablete.

Neprinol AFD Obsah balenia : 300 ks kapsul Pharmaceutickej triedy.
1 kapsula obsahuje 500mg zmesi
Hodnota 1 kapsule Jedna porcia % dennej hodnoty*
2% Magnesium (Citrate) 8mg †
Proprietary Blend Neprinol AFD 500mg
Systemic and Lipolytic Enzyme Blend 15,000 FU
Serrapeptase, Nattokinase, Lipase
Neprinol Protease Blend
Protease (derived from Serratia, B. subtilis and A. oryzae)
Neprinol Enzyme and Cofactor Blend:
Amla, Papain, Bromelain, Rutin, Coenzyme Q10
Ostatné Ingrediencie: Celulóza (Acid Armor ™ kapsule)
Neobsahuje mliečne výrobky, lepok ani sójové alergény.
Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky ,GMO,Veganske,

Julka266

Taketo problemy, ako mas ty nevzniknu ani za tyzden, ani za mesiac, ani za dva. Ale za dlhsiu dobu, mozno aj za niekolko rokov, pretoze predsa len to telo dokaze odolavat, ale nie nastalo, ak ho len problemy furt otravuju a nic mu nepride na pomoc tak jasne, ze to ide dolu vodou. Tym padom aj dostat sa z toho trva

vyima

To si musis zvazit sama.
Ale podla mna je dolezite aby si sa zbavila a vyliecila z toho problemu, ktory ta trapi.
To je to, na com zalezi.

sissiny

Tak to by mi mohlo pomoct, ked ma protizapalove ucinky ako ste mi napisali, ale asi to bude na dlhsie, kym sa mi podari tych problemov a zapalu definitivne zbavit :/ Mam prizerat na to co ma to bude stat? Lebo celkom neviem terqaz

kamcika

Taktiež si to myslím. Zdravie je len jedno preto aspoň ja sa snažím robiť maximum preto aby bolo vo forme a aby som sa cítila dobre a nemusela sa trápiť už rôznymi chorobami.

vyima

Oplati ci neoplati.
Na toto by si mal podla mna kazdy odpovedat sam. Pre mna je moje zdravie na prvom mieste, cize tymto sa netrapim. Nech to stoji co to stoji, ak mi to prinasa vysledky, ktore ma posuvaju dalej tak je to to prave pre mna.
Pre mna je vyliecenie najpodstatnejsie.

maryen

Prečo pozeráš na peniaze pri zdraví? Tomuto ja teda nerozumiem. Dôležitý je účinok a výsledky, nie za aké peniaze.

kamcika

Wobenzym má protizápalový účinok. To znamená, že je vhodný na takéto problémy, dokonca by som povedala, že je preto rovno stvorený. Enzýmy majú na zápal veľký vplyv a podľa mojej skúsenosti dokážu človeka zápalu definitívne zbaviť. ;)