Rakovina koze?

Príspevok v téme: Rakovina koze?
????

Ja sa len chcem opýtať: Ako sa dá zistit, ci má clovek rakovinu koze? Mne sa totiz urobili na kozi nejake male hnede znamienka, nie velmi vela, ale urobili sa. Neviem ci to moze byt len zo slnka, alebo je to rakovina, poradte mi prosim. Totizto, chystam sa tento tyzden s tym k lekarovi, no chcel by som mat istotu. Ďakujem za odpovede uz vopred

hviezda01

a co tam pri vysetreni kozna lekarka zisti,ci je to znamienko zhubne,alebo ci ma nabeh na to,aby bolo zhubne,alebo co?..

hviezda01

no ja ich mam na tele vela,len toto sa jej asi nezdalo,ale to mam tiez od jakziva..ale lkazdopadne ku koznej zajdem..dakujem

hviezda01

musi nepravidelne znamienko znamenat vzdy rakovinu koze?..ja mam jedno uz roky,ale nezistila som ziadne zmeny,len obvodna lekarkva mi vravela,ze by to mal vidiet kozny lekar

jancecka

maria15 presne si viem predstaviť ako netrpezlivo čakáš na výsledky, ja som tam chodievala dosť pravidelne a počas celého roka, tento rok je prvý čo som tam nebola a zo začiatku sa ma pýtali či som nejaká chorá, lebo bielu ma nevideli už veľmi dlho

maria15

Veď hej,aj ja som konečne dostala rozum a do solárka nepáchnem!baby,čo tam pravidelne chodíte,zamyslite sa,či vám to za to stojí.Mne sa niektoré znamienka zväčšili a momentálne sú dve na vyberanie.jedno už mám za sebou..čakám výsledok..

jancecka

Mne sa tiež vytvorilo veľa znamienok, šla som s nimi kožnej, pozrela mi celé telo s takým kukátkom a nariadila dve nebezpečne vyzerajúce znamienka vybrať, poslali na rozbor, našťastie v poriadku, vraj mi tie znamienka vznikajú zo slnka a keď som sa priznala so solárkom doktorka si až sadla na stoličku. Odvtedy som do solárka nepáchla ani sa nechystám :D som rada že som, čo sa kože týka, v poriadku.

Hugina

Súhlasím. Domorodci sú na také podnebie prispôsobení, teda ich pokožka. Dokážuzniesť oveľa viacej ako my belosi. RNG, Ty sa natieraš kokosovým olejom???

maria15

Agina-presne to som chcela napísať,že tie typy,čo spomína RNG sú menej rizikové.A že nie je to kvôli krémom.No môže sa svetlý typ natrieť kokosovým olejom?? Tak keby tak urobil,tak pravdepodobne vtedy by rakovinu mohol dostať...
logika..

agina

RNG to nie je len o opalovacom faktore a opalovacich kremoch, hlavnu ulohu tam zohrava genetika a pigmentacia koze.