Rakovina koze?

Príspevok v téme: Rakovina koze?
????

Ja sa len chcem opýtať: Ako sa dá zistit, ci má clovek rakovinu koze? Mne sa totiz urobili na kozi nejake male hnede znamienka, nie velmi vela, ale urobili sa. Neviem ci to moze byt len zo slnka, alebo je to rakovina, poradte mi prosim. Totizto, chystam sa tento tyzden s tym k lekarovi, no chcel by som mat istotu. Ďakujem za odpovede uz vopred

RNG

kakaove mliecko, ostrovania chodia polonahi na tropickom slnku a natieraju sa kokosovym olejom, co ma filtracny faktor len 4 az 8 podla hrubky natretia. A nepoznaju rakovinu koze.
Zialbohu tie rozne kremy s vysokym faktorom maju plno chemikalii v sebe, ktore skodia kozi a tym prispievaju k vytvarani roznych poskodenych buniek, co vedie casto k rakovinam koze.

????

Lenže ja sa ani veľmi priamemu slnku nevystavujem a napriek tomu sa mi tie "znamienka" spravili skoro po celom tele. No nieje ich velmi veľa. Ale nemoze to byt nebezpecne?

kakaove mliecko

Samozrejme...krem na opalovanie je nevyhutnostou! Aj ked ides co i len do mesta...mnoho ludi to zanedbava, a neskor budu plakat...Slnko je PRILIS silne a PRILIS nebezpecne...30tka sa radi ako minimalny (!) faktor...mensie by sa aj mali zakazat vyrabat, zevraj...

agina

Male hnede znamenka nie su rakovina koze.Ta by nastala v tom pripade, ak by znamienko svrbelo, zmenilo svoj tvar, alebo farbu.Ostro ohranicene, nie su nebezpecne.Niektore z nich sa oznacuju ako kozne nevy, ktore mozu byt trosku vypukle.