da sa schudnut vo fitku? nie vytvarocat schudnut

barbinka

fraisee zrejme o chudnutí a o zdravej strave nič nevieš. ja na rozdiel od teba športujem a ešte som to aj študovala. tak sa láskavo staraj o seba slečna premúdrelá.

minnie mys

Da, ale ak si upravis aj jedalnicek! To je nevyhutnost...nemusis chudnut ked nechces, nemusis drzat diety, ale tu stravu upravit urcite musis...zrejme ti aj pomocou nej nieco zijde, ked mas na sebe nieco +...A ak tie cvicenia nebudes prehanat, tak zrejme nejake vacsie svaly nenaberies...toto by zaujimalo aj mna, pretoze sama cvicim...ale doteraz neviem ci na tych miestach chudnem, alebo sa mi to iba spevnuje :-p...Neviem, ale kazdopadne je to jedno, obe su +...aspon na mne o par rokov masko nebude visiet a snad ziadna celulitida, a budem vyzerat lepsie ako rovesnicky, ha :D...

barbinka

no keď myslíte , že budete jesť ako doteraz a začnete cvičiť, že potom budete chudnúť tak sa veľmi mýlite. ale však si to vyskúšajte na sebe a uvidíte.

barbinka

to nie je pravda mirka. pokiaľ neupraví stravu, tak neschudne. športom si telo iba vyformuje. mne začali rásť svaly, čiže som sa akokeby zväčšila, preto posilku neodporúčam.

mirka 23

Na chudnutie sú najlepšie aerobikové cvičenia, korčule, bicykel, beh. Doplníš to cvičením v posilke. Svaly sa ti spevnia. Odporúčam kombinovať napr. bicykel + posilka.