Sex a zápal močových ciest

wladhka

Mňa takýto zápal tiež potrápi tak raz maximálne dvakrát za rok...mám šťastie že len raz som mala taký zápal kedy som brala ATB možno pred 5 rokmi ale odvtedy je to vždy len taký slabší že sa to dá vydržať no aj tak je to nepríjemné, chcela by som Vám odporučiť kvapky s názvom ROWATINEX sô fakt veľmi dobré a účínné a stiahnu aspoň trošku tú nepríjemnú bolesť.

RNG

Znova tu pripominam, ze az 70% vsetkych obrannych latok nam vytvoria nase probiotika, tj ked mame v crevach najmenej 90% probioticke osadenie. A treba ich nasadit a rozmnozovat branim hromady roznych mikrovlaknin. Bezna potrava a cukry podporuju skor skodlive kultury a tam je koren nedostatocnej imunity a roznych infekcii, vcitane candidy a inych urinarnych. Obcas, ked je aj uplne zdave telo s perfektnou probiotickou florou masivne nakazene, moze dostat urinarnu infelciu, ktora sa da ale permenentne vybit pouzitim roznych antimikrobialnych(GSE, oreganovy olej, berberine, ), alebo ako v uvedenom pripade jednoducho odhaknut mikroby a vymyt ich z tela pouzitim D-manozy, pol lyzicky(2 gramy) kazde 3 hodiny nepretrzite(tj aj cez noc) 3 dni.

Danlia

ahojky dievčence, opäť prichádzam s pozitívnymi správami a radami .. všetkým Vám chcem odporučiť ALOE VERA GEL s výťažkami brusníc a jabĺk, možno ste o tom už niektorá počula, ja ho užívam už tretí mesiac a musím povedať ,že sa zápal moč. ciest nedostavil z čoho mam neskutočnú radosť, ktomu som začala brať LAKTOBACILY SWISS MEGA BRUSINKY !!odporúčam !! za gél date okolo 17e , za tie laktobacily 23e , nieje to najlacnejšie ale za pokus to stoji !o tom géli si prečitajte hockde na internete a z osobnej skusenosti je účinný ! ak by ste mali nejake bližšie otazky ozvite sa mi na mail .. denlly.drobs@gmail.com

janica13

mne osobne pomohol sedací kúpeľ v lavóri s horúcou vodou a hrsťou soli cca 15 minút,zo začiatku každý večer a teraz sa držím zdravá sedením raz do týždňa

nadej28

To je aká blbosť, že zápal niekoľkokrát do roka je normálny??? Ja som mala tiež niekoľko rokov štastie na takýchto inteligentných doktorov, kým jedného vôbec napadlo začať pátrať, prečo mám tieto problémy. A prešla som si kadejakou liečbou, ATB, brusnice, urovaxom a mnoho ďalších. Vždy som mala iným nález, akurát častejšie sa mi opakovali e.coli. Toho som sa fakt nevedela zbaviť, ale to je niečo čo máte v tele, je to baktéria z trávacieho traktu, ktorá ale keď sa dostane do močových ciest spôsobuje problémy. Nakoniec lekár prišiel nato, že mávam často problémy, lebo mám zúžené močové cesty a týmpádom sa tam ľajšie množia baktérie. Pred sexom a po som si preventívne varila urologicu a všetky tie pomocné lieky som si dávala. Ale tak sa dá žiť len nejaký čas, resp. prežívať. CHcem raz deti, takže bolo treba niečo robiť, ako prvé nájsť si kvalitného urológa a začať to riešiť. Ak má niekoto záujem o pokec na túto tému, na maily som k dispozícii, viem aké je to frustrujúce, keď si človek nevie pomôcť a je z tohto zúfalý. Takže držím palec a veľa šťastia/zdravia :)
27Evita@azet.sk

krado

Odporúčam neinvazívne vyšetrenie na biorezonančnom prístroji, ktorý vie odchaliť čo je Príčina . Organizujme takéto vyšetrenia keby bolo treba a samozrejme nasledne aj liečbu.

renesancia

Babenky moje spolutrpitelky, ešte jedna vec k mojmu predchadzajucemu prispevku - nedávno som čítala veľa vyjadrení lekárov - že ak má žena častí zápaly močových ciest, a hlavne po sexe - mal by ist na vyšetrenie aj jej sexuálny partner - lebo ak nás aj vyšetria a preliečia na E.coli a napr.aj chlymýdie či ureoplazmy a má ich náš partner-je to začarovaný kruh. Jednoznačne teda pošlite svojho drahého k urológovi. Ja sa to tiež už chystám urobiť, lebo som zúfalá a ako sa hovorí-topiaci sa aj slamky chytá, a ja sa teda už doslova nie že topím, ale dusím pod vodou..takže baby, možno je to hlúpe, ale ten najvačší bacil možno leží vedľa nás každú noc v posteli :-(

renesancia

Ahojte dievčatá, veľmi dobre poznám všetky tieto strašné problémy..je to na nevydržanie, ja už mám problém asi 2 roky-a to tak 7 krát za rok zápal močových ciest.Úplne mi to zničilo psychyku a aj sexuálny život. bola som už na všetkých možných vyšetreniach ale všade ma odbili-že vraj mať zápal pár krát za rok je predsa úplne normálne. Skúsila som už všetky možné čaje a bylinky, brusnice, ale nič nepomáha. Stále ak prídem so zápalom nedostanem nič iné len ATB.Už ich nechcem brať lebosi myslím že pravú príčinu mojich problémov vôbec neriešia. Niekedy si myslím, že už som odsúdená žiť s týmto utrpením. Ale ak Vám môžem poradiť, možno to niektorej z vás pomôže - dajte si spraviť test na mykoplazmy, ureoplazmy a chlamýdie.Ale nie z krvi-je to nepresné vyšetrenie potrebný je zter z krčka maternice ktorý vám urobí gynekolog-nedajte sa odbyt ze z krvi to staci. A tiez som pocula, ze toto naše trápenie môžu spôsobiť aj krčné mandle-treba ich jednoznačne dať von, ja sa na to chystám už tiež, ak by my to malo pomôcť, dám si vybrať z tela hocičo-len už nikdy zápal..je to utrpenie ktoré nepochopí nikto, len ten,kto si to zažil na vlastnej koži...baby, nesmieme to vzdať a nechať sa odbijať neochotvo lekárov...veľmi by mi pomohlo keby som si mohla písať s nejakou ženičkou trpiteľkou ako ja. Vymeniť si rady a skúsenosti.Ak chcete napište mi na trpitelka@gmail.com

Rika

Malvinka, dakujem za povzbudenie, potrebovala som ho :-) Niekedy na mna vsetko pada a citim sa pod psa...hlavne pri rezakoch. Prosim mozes mi dat kontakt na cinsku medicinu, na homeopatku, akupunkturu, aj na certa - diabla, skusim vsetko. Z MT do ZA je to nie daleko, nemam s tym problem, len nech sa uz pohnem z miesta. Zas mam par dni bez rezakov ale neviem sa z toho tesit lebo viem ze ich znova nieco spusti a som na zaciatku...Women Dophilus zatial nerobi zazraky, beriem ich len chvilu, uvidim. Skusim aj tu D-manosu :-)Dakujem, si zlata...Raz urcite natrafim na nieco co mi pomoze, len aby to uz bolo! Vies ako vedia rezaky zneprijemnit zivot. Pa!Mam poslat mailovu adresu, ci to zverejnis aj tu?

malvinka

Rika, verim Ti, je to zufalstvo, ale snaz sa pozitivne mysliet, inak to nejde. Ale lahko sa mi to hovori, viem. A v MT si nenasla ani ziadneho homeopata? Keby si chcela, mozem Ti dat kontakt na tu pani v ZA (co sa venuje cinskej medicine), ale neviem, ci by si to nemala daleko za nou chodit. Inak dalsiu znamu lieci homeopatka pomocou byliniek (firma Herba vitalis). Ja chcem vyskusat tie cinskej caje, co mi maju prist z BA a potom sa uvidi, co dalej. Neviem momentalne, ci sa pustit do akupunktury alebo sa vrhnut do homeopatie, ovplyvnuju to aj peniaze, nie je to lacna zalezitost. Bojim sa buducnosti, mne totiz akurat zomrel moj urolog a neviem na koho sa obratim dalej..Rika, skus este tu D-manosu z lekarne, nic za to nedas, mozno Ti ulavi. A pupavovy caj (z listov) v tomto obdobi, papa, hlavu hore.