Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Lieky na spanie

Jaja15

Lieky na spanie - VŠETKY sú navykové, preto sú len na predpis....my máme odskúšané - valeriánu, melatonin, magne B6, čaje na spanie....mama máva obdobia že nemôže spávať a nemôže brať ani lieky na spanie, takže skoro všetko volnopredajné sme odskúšali...mala obdobia že jej pomohol jeden prípravok ale aj obdobia že sme ich dávali všetky a bez výsledku....mala aj obdobie že nespala 48hodín, potom prespala 12 hodín a znovu 48 hodín bez spánku(ani zdriemnutie)...Lekárka jej predpísala Haloperidol(kvapky) s tým že sú veľmi silné a s dávkovaním veľmi opatrne - minimálnu dávku a len ak naozaj dlhšiu dobu nespí...nepomohlo ani to, našťastie sa to upravilo samo....Najlepšiu skúsenosť máme s prípravkom Korolen z firmy Energy...Je to bylinný prípravok - skľudní, ale neutlmuje, harmonizuje CNS...Ale osobne si myslím že ak už niekto dlhšiu dobu berie lieky na spanie - nepomôže mu nič...

Clijees

Melatonín (Circadin) je bezpecnejšie spánok liek. To je seriózne licencovaný UK (Spojené královstvo) budete potrebovat iba on-line konzultácie pre melatonín (Circadin) www.besteuropeanpharmacy.com

Monika123456

Niet nad bylinkové čaje. Ja napr. používam medovkový, mätový alebo z lekárne ľubovník bodkovaný, ktorý má aj ukľudňujúce účinky :)

monkeymind

nazdis,

ja mam so spankom hrozne problemy
spanok mi narusili psychofarmaka, ktore musim brat kvôli dusevnej chorobe
odkedy ich beriem, neviem poriadne spat
5rokov som brala sitlnox (mimochodom s makkym i sa pise:-))

ale uz ho nechcem brat a ani nemozem, mam z neho vyslovene uz fobiu

nic ine mi ale nezabera, nic prirodne, bylinky, tablety, babske recepty nic

je to naozaj hrozne
ani neocakavam, ze mi niekto poradi

DANIELLA_70

PROSIM VAS O RADU,MOJA MAMA MA 80R,JE TO STARY CLOVEK KTORY NEMOZE SPAVAT.DOKTORKA JEJ DALA LEXAURIN,ALE TEN ZE JEJ NEZABERA,SPI TAK NANNAJVYS DVE HODINY.POTREBUJE NIECO NA SPANIE,NIE NA ULUDNENIE,DAKUJEM ZA RADU

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky na spanie - Fórum - ZDRAVIE.sk