PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO

Príspevok v téme: PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO
clapec

Dnes sa nechtiac stalo,ze som si prerezal materske znamienko ktore mam na ramene. Ma priemer 0,7 mm a teraz je rozpolene na polovicu. Chcel by som prosim Vas vediet co sa moze stat,pripadne co mam robit aby bolo vsetko dobre. Na meterske znamienko som pouzil naplast lebo trochu krvacalo ( asi taka vecsia kvapka). Prosim o radu skuseneho a seriozneho cloveka. Za odpovede dakujem.

elllle

Mne sa chvalabohu nezapalilo, je uplne normalne, v opacnom pripade by som naliehala na chirurgickom odstraneni. Teraz by som sa bala si ho vybrat kvoli letu, dovolenka, a tak... tak az v septembri.

clapec

Ethel napis prosim ako zistim ,ze sa to zvrhne. Znamienko mam jednej farby take hnedoruzove. A co sa moze stat po siedmom dni. Dakujem

kakaove mliecko

Ethel...moj ty boze, to fakt??? Jezismaria...to je dost brutalne...to som radsej ani nemala vidiet, lebo teraz budem cely vecer travit myslienkami ci som si niekedy v minulosti neposkodila znamienko, buhaaa, mna takto moc nestraste tiez...ja som len citatel ale certovsky ma vie taketo vystrasit :-/...Preboha...dnes uz fakt clovek nevie z akej malichernosti sa mu stane osudova vec :(.

ethel

ellle...prečo ťa neupozornila?To sa pýtam aj ja prečo neupozornili môjho suseda,keď si natrhol znamienko a začalo ho bolieť a zapálio sa mu,dali mu len mastičku a teraz?Má metastázy v celom tele-pečeň,kosti,plúca,......

kakaove mliecko

Ludia. On tu pise ze si ho uplne prerezal na dve polky!!! Tak co je horsie teraz??? Obetovat jeden den a mozno byt trocha posrany z lekara (aj ked neviem z coho!) a mat potom istotu ze je vsetko ok, resp.nieco urobia aby to bolo ok!!! Alebo neist nikam a modlit sa nasledujuce dni a zit v strachu a vsugerovat si ze je vsetko ok?? Potom sa mu bude zdat ze ano...po par dnoch je to v poriadku...a chlapec sa "preberie" az potom ked bude neskoro a moze si piskat!! Tak rozmyslaj sakra! Zajtra tvoj ranajsi program...zobudit sa, obliect sa, najest sa, umyt zuby a klusat k lekarovi!

ethel

jajka...to buď rada,že si ok.Poznám 22 ročného chlapca,čo si odškrabol,nikomu nič nepovedal...začala sa mu tam robiť hrčka,ani to nikomu nepovedal...teraz tam má hrču ako pesť a zomiera....:-( nestraším,hovorím o realite!Je to každého vec ako sa postaví k svojmu zdarviu.Pri znamienkach je to rýchlovka,to je skutočnosť nie klam.

jajka

naozaj, nestraste ho. mne uz par znamienok odpadlo, aj som si nechtiac odskrabla a znova dorastlo. nic sa nestalo. ale k doktorovi skocit mozes nech si kludny.

elllle

Ja som si tiez odskrabla polku vacsieho znamienka na ramene a poriadne zakrvacalo, na druhy den sa mi vytvorila chrasta ktora o dva dni odpadla, potom este raz ma to zabolelo a krasne sa to po piatich dnoch zahojilo. Hned som chcela ist k dermatologovi no ale mi to casovo nevyslo, tak som tam isla az ked bolo znamienko zahojene a lekarka mi potvrdila ze vsetko je o. k. Napriek tomu si ho dam na jesen odstranit. Istota je gulomet.