Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia triguilar

didiola

ha triguilar beriem už sedem rokov,zo začiatku som nepociťovala žiadne vedľajšie účinky,ale v poslednej dobe som strašne pribrala,moja nálada je každú chvíľu iná,chuť na sex?žiadna!s priateľom sme sa rozhodli,že to skúsime asi bez nej.možno pomože aj malá prestávka od HA,telo si musí oddýchnuť.

geoka

ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s touto antikoncepciou.pravidelná menštruácia,už len občasné bolesti(ale nie silné)a aj cenová dostupnosť.

luuli

ja ju tiež beriem a mám len dobré skúsenosti..veľmi pravidelná menšturácia, vôbec žiadne priberanie a bolesti:)

sabina

No tak, ked mozem poradit, ja som vyslovene spokojna s tymto druhom...ziadne priberanie som nezazila, skor naopak:)

minnie mys

Beata, samozrejme z toho nemusis pribrat! Vsak si predstav kolko zien na svete berie antikoncepciu, keby kazda pribrala zo svojej, tak by chodili same balony po svete :). Neboli by americanky atd tucne z Mc Donalds ale z antiky :-p. Taktiez ak by si si vsimla ze rapidne priberas, tak seknut s tym vies hocikedy, nesmies cakat a skusat na kolko priberies...to je logicke...nieco v tom asi bude...nezavidim...lebo potom aj po vysadeni je to dost tazke, najma o pevnej voli ako to dat dole. Ja som to pouzivala, ale bola som s tym VELMI nespokojna, z hladiska, ze som krvacala aj pomimo cyklu hore-dole...Zblaznili sa mi hormony. A na danu problematiku ktvoli comu som ju zacala uzivat mi TRT pomohla. Zrejme to kazdemu sedi inak, a mozno to potrva kym najdes svoju, ale tiez by som nezacinala s tymto...Skus naozaj ten logest...je drahsi, ale urcite lepsi.

kimka

beata ked ti mozem poradit, skus radsej inu. Ja som tuto antikoncepciu brala este pred rokmi, pretoze bola lacna, ale doteraz to lutujem, lebo som z nej strasne pribrala a tie kila navyse ma doteraz trapia. Samozrejme som ju potom vymenila, teraz uzivam logest a som s nim spokojna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia triguilar - Fórum - ZDRAVIE.sk