Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasova analyza

kiki1234

zdravim ja by som mala zaujem o vlasovu analyzu. kde sa to da spravit a aka je asi cena? dakujem..potesia aj skusenosti

[zruseny12]

nemas vobec za co,nieco sa mohlo aj zmenit,lebo ja som posledny krat bola v januari a stale su nejake novinky...nieco vynajdu...atd.

[zruseny12]

ano robil mi to Dr.Pavlov a povedal mi len ake vit. a minerel. mi chybaju potom mi ukazal ako vyzera stress v krvi,cholesterol v krvi....inak po 1x som mala cistu krv,okrem toho ze mi chybali miner.a vit. ale po 2x som mala uz lepsiu krv zlozenie,ale zasa som mala kvasinky v krvi a zasa mi ukazal ako to vyzera...inak ked som bola pre nejake doplnky v lekarni ich tak mi ta lekarnicka povedala,ze mam aj tak velmi cistu krv,lebo ze ludia tam chodia a maju vselijake parazity atd.v krvi...inak este ma aj plagaty na stravovanie podla krvnej skupiny,len treba si ich kupit...

moncika

mariaa,nerobil ti to nahodou mudr.pavlov v ke?a to ti presne povedali co ti chyba,ake toxiny mas v tele,ako sa mas stravovat a aj nejake ochorenia?

[zruseny12]

NIE TO MI ROBIL JEDEN GASTROENTOLOG V KE,DOOBEDU PRACUJE AKO GASTR.A POOBEDE SA ZAOBERA TYM...VOLA SA TO-ZIVA KVAPKA KRVI,ALEBO MIKROSKOPICKE VYSETRENIE KRVI...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasova analyza - Fórum - ZDRAVIE.sk