Guru

Príspevok v téme: Guru
caliber

Presiel som si toto forum asi po 26tu stranu a chytal som sa za hlavu,vzhladom na to, ze niektore temy fakt nespadaju pod definiciu zdraveho rozumu.Myslim ze viete o com pisem...ked to tu citam,mam pocit ze som sex. guru (uvedomujem si, ze sa tu ludia nebudu chvalit,len stazovat - ved predsa na to to tu je) takze ma prosim vyvedte z omylu :)
1.Mnohokrat som sa docital ze vydrz partnerov je do 10 min,bez partnerkynho orgazmu a chalanovej fantazie.Takisto rozne dlzky penisov a pod. pubertalne zalezitosti...
- Otazka?Som sex. guru,ak mam predohru dlhsiu ako poniektori samotny styk?Som guru, ked dokazem spravit priatelku pocas nasho (30 a viac minutoveho) sexu aj 5x?A na 7mi krat sa spravime naraz, pritom ja mam orgazmus len v dany moment?Ziadne ine odbavovanie sa predtym koli vydrzi a pod.?Som guru ak mam 16cm dlhy a 5-5,5cm hruby penis?Som guru ak je somnou priatelka nadmieru spokojna a sex somnou je vraj nieco uzasne a neopisatelne?Som guru, ked (ako som uz vyssie spominal) dokazem partnerku vecer uspokojit 5x a rano znova napr. 3x? Som guru ak dokazem partnerku par krat spravit oralne (v ramci predohry) a potom znova par krat uz pri samotnom styku?(upozornujem, ze berie HAK,takze s "gumami" problem nemame)Som guru,ked pocas tich 1-7 orgazmov,ktore jej dozicim som penisom v "nej" a nespravim sa?Som guru ze dokazem korigovat svoj orgazmus a nemusim spomalovat/zrychlovat tempo?Ze ho nemusim vyberat a davat si pauzu?Som guru, ze dokazem vycitit kedy prichadza partnerkyn orgazmus a dokazem sa jej v par sekundovej odchylke prisposobit tak, aby sme ho prezili spolocne a potom unaveny a stastny spolu zaspali vedla seba?To co pisem je pravda.Nic nie je vymyslene...a pisem to sem preto,lebo chcem pocut aspon nejake pochybnosti.Pretoze urcite nie som sam ,kto nieco take dokaze a ked si to tu tak citam..ozaj mam pocit ze vyssie spomenute pomenovanie (pre zabudlivcov - GURU) je jedine,ktore mi podla mojich "vykonov" prislucha.Vdaka

madem

ako caliber nehnevaj s ana mna,ale ja velmi chvalenkarov nemusim. Myslis si, ze si niecim vynimocny?? MY sa s priatelom milujeme od rychlovky, cez hodinu, az 3-4 hodiny a orgazmov dosiahnem podla dlzky styku,ale nemam problem aj 10 za milovanie a uprimne, nemam potrebu s atym chvalit. Vyhovujeme si v kazdej oblastia to je pre mna postatne, nemusim sa tym chvalit. A je vela zien, ktore nikdy nedosiahnu orgazmus a pri nich by si mohol ybt aj neviem aky "zrebec" a orgazmus by nemali. Je to vsetko o tom ako si dvaja sadnu, ako s amaju radi a aj o tom, ci sa dokazu uplne uvolnit. Ja len tolko.

caliber

ja rad natahujem.resp. radi..pod 10 min nejdeme.Uzivame si naplno.A 7 orgazmov jej nedozicim za tolko malo casu :) Nam ide min. o 4 :D

sedmikraska

dlzka samotneho aktu? No my sme ako zajace awsi, ale fakt tak do 10 minut a malo mi to nepride :)no vacsinou menej:D nenatahujeme to zbytocne, aj tak nam ide len o jedno (alebo o dve...:D

caliber

Ved to 7mi :) kazdy sa stazuje a hlavne adolescenti.Tak som chcel troska podpichnut a dozvediet sa viac,nez len "kupala som sa s priatelom,som tehotna?" :) Urcite nie som jediny a som 100% isty ze je nas viac.Som rad a vsetkym prajem aby si nasli partnerov podla svojich predstav.Vtedy je clovek stastny...a uvital by som viac ludi cos a "pochvalia"...mozme si vymenit skusenosti,nazory a pod.Takato tema tu este nebola..polozim napr. otazku. Pre nas/Vas tich stastnich,ktori maju svoju vyvolenu.Aka je podla vas priemerna dlzka samotneho aktu,skusme presvedcit chlapov a chlapcov ,ktori si myslia ze 15 je malo,ze je to dost :) a pod.

sedmikraska

caliber- chvalim a oznamujem, ze nie si jediny :D ver tomu, ze je velmi podstatne to , ze si naozaj s priatelkou sedide. jy s mojim priatelom mozme stvarat vselico a urobim sa a pri byvalom, mohol stvarat vselico on a aj tak nic z toho. Mala som ich viac, ale moj je proste najlepsi a dufam, ze aj ja jeho, takze urcite JE to o suhre.
No toto forum je hlavne o problemoch a nie o nasom vychvaovani, takze preto je tu vela takych tem akych tu je

caliber

A chcem podotknut ze som prvy s ktorym orgazmus zazila a mala zo sexu nejaky zazitok…takze mi nevrav ze bola chyba v nej ;)

caliber

Ja nemam sebavedomie.A ak si to myslis, tak by som ti doporucil pokecat s mojou priatelkou.Stale mi na sebe nieco vadi,chcem nieco zlepsovat...lenze,vraj je vsetko OK.Dalsia vec...tiez to nie je len o partnerke.To iste co si napisala plati aj pre chalana.A vobec to nie je o chemii.Neviem co to ma so sexom spolocne.Podla mna kvalitny sex nezalezi od tiel,chemii a pod. dristov.Sex je len samotny akt.Dolezite je preco to ti dvaja robia :) Mal som baby a ona chalanov tiez, dokonca aj s vacsimi,mensimi.a pod.Jasne , ze je to suhra a nic vynimocne na tom nie je.Ale keby si zazivala nieco take tak pre teba by mozno bolo.Ao, zeby som ta neurobil nemozes vediet :)

utopia

To všetko je preto tak,lebo si našiel k sebe vhodnú partnerku a vaše telá sú na rovnakej vlne,proste chémia. Nie všetky ženy sme rovnaké,keby si stretol inú,nemuselo by to takto byť. Mna by si určite neurobil a hned by ti sebavedomie kleslo. Je veľa žien ktoré nikdy nedosiahnu orgazmus ani zo sexu nemajú požitok,tvoje šťastie je len v tom že si našiel práve túto partnerku. Nič výnimočné v tom nevidím.