Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

kity

Ahojte.. mam infekciu obliciek.. lekarka mi dala Ofloxin,.. ten tazko znasam, lebo som z neho vracala.. moc sa vraj zlepsila,.. ale boli ma to nadalej v chrbte.. Mam to od utorka..mam ist na ultrazvuk.. ale az buduci tyzden... ked ma to bude boliet mam ist na pohotovost,.. alebo je to normalne, kym sa tie ladviny precistia..?? Pijem urologicky caj.. beriem k tomu este urinal akut.. ten sa mi zda, ze viac pomaha, ako ofloxin.. preco ladviny prestavaju pracovat..?? Moze to byt aj unavou a vycerpanim..?? Comu by som sa mala vyhybat.. a co by som mala uzivat.. ??som skor na bylinkove preparaty... dakujem... s pozdravom KATKA ZUFALA:-)

face of agony

Ooo, vobec sa to nevylucuje. Doplnky su dplnky vyzivy, prirovnala by som to k jedlu. Ja teraz beriem aj AD aj doplnky.

ooo

Po dnešnom dni to už vzdávam... idem si pre antidepresíva v pondelok, toto trápenie nemá konca a viem, kam to až dôjde, už som to zažila...

RNG

Vdaka. To ma len posilnuje v presvedceni, ze by snad ten mulungu aspon vo forme caju bol velmi pravdepodobne vhodny na mnoho nervovych problemov, od depresi az po epilepticke konvulzie.
Nikde totiz nie je spomenute, ze by mal skodlive postranne ucinky ani drogovu navykovost.

RNG

navy, problem je, ze medzi tradicnym(bylinkarskym) pouzitim a klinickou ucinnostou je znacny rozdiel.
Preto nedovazam vsetky andske. Cakam na solidne vyskumy potvrdzujuce klinicku ucinnost.
Mozno doveziem mulungu, lebo tam sa zda aj napriek pomerne malo klinickych informacii velmi vela pouziti.
Vobec, nemal som este cas si prestudovat kolko roznych vyskumov v tom bolo robene. Zatial moj vyber zavisi na mojich medickych zdrojoch informacii(periodika od roznych lekarov a lekarskych skupin lieciacich prirodnymi latkami), pre istotu. Spolieham sa radsej na vyber odbornikov v tomto poli, nez moj vlastny zalozeny len na odporucanych tradicnych pouzitiach.
Zrejme tam bude hromada uzitocnych rastlin a roznych vytazkov z nich v blizkej buducnosti.