Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

RNG

maria, na infekcie ladvin treba okamzite brat prislusne antibiotika alebo D-manozu a brusnice, lebo mozes utrpiet pernamentnu skodu na ladvinach.
Ladviny su inac tiez zodpovedne nepriamo za hladiny vapnika v krvi.
Odporucam aspon niekolko tyzdnov pit caj z chancy piedry, brat sylimarin alfa lipoicku kyselinu a hodne vitaminu C na regeneraciu.

RNG

guarana, mate, kava,zelena kava, zeleny caj a ine posilnuju metabolizmus. Treba vyskusat, co komu zaberie. Ale vsetky tieto veci treba brat s rezervou, lebo neadresuju pricinu nevytvarania sa dost energie, len proces potlacia na vyssie obratky.Ked toho beries hodne, si vo vysokom stave spotreby zivin v tele, po com moze nastat utlm, lebo ked ich telo minie a nestaci doplnit, vypne.
Guaranu aj Mate najdes aj u mna, lebo maju nielen stimulacny ucinok, ale su zaroven plne antioxidantov.
To iste extrakty zo zeleneho caju, ktore sa robia a teinom alebo specialne bez teinu s vysokym obsahom polyfenolov(antioxidanty) teda bez extra stimulacie z alkaloidov.

[zruseny12]

ooo,ale toto CHUS,to sa pise vseobecne,ale inak sa pod tym skryva stale nieco nejaky zdr.problem...a psychika ta ako trapi,z nicoho nic...alebo si nervozna z niecoho...lebo ja napr.ked sa citim ok a ma nic neboli aj psych.je ok ale ked ma nieco boli, alebo sa nevyspi tak aj psych.je na tom horsie...je to tazko sa o takych veciach bavit,lebo ludske telo je tak zlozite...a vsetko je tak poprepajane v tele...ze niekedy sa necudujem ani lekarom,ze nevedia pomoct...ja osobne by som lekarkou nikdy nechcela byt,je to velmi zodpovedna praca...

[zruseny12]

ja mam tetaniu uz po 2x potvrdenu.a zasa z nedostatku vapnika...bola som v osteocentre poslal ma tam zensky,a na denzinometrii mi zistili,odvapnovanie kosti,to sa len potvrdilo,lebo aj podla rontgenu mam urcene diag.spondioza,osteochondroza...a to je nedostatok vapnika...tak teraz som bola na odbery a budu mi zistovat pricinu, preco sa mi trati vapnik...a teraz som bola aj u liecitela...ale beriem ho tak na 50%,povedal mi ze prava oblicka mi slabo funguje je oslabena...a mal pravdu...asi neviem mesiac do zadu alebo viac som mala krv v moci...atd.a na kapku uz idem len tak,som zvedava co sa mi v krvi ukaze...

[zruseny12]

jasne sak ty to vies najlepsie...jasne,ze si ta pamatam,preto aj na teba reagujem...ja sa chystam na tu kapku uz po 3x....a odvtedy mam uz aj dalsie vysetrenia a vysledky...takze ja uz viem priblizne ,co mi je...ale jasne, ze na 100% to nemozem tvrdit...

ooo

mariaa my už sme sa spolu bavili na túto tému na téme tetánia, aj o kvapke krvi (kde som sa ešte vždy nedostala, lebo keď mi je lepšie, tak na to kašlem), ja nemám CHUS, moja únava sa zhoršuje a zlepšuje s psychikou, mám to odsledované

[zruseny12]

to chapem...a viem ake to je,lebo mne sa niekedy zatvaraju oci,tak okolo 13:30hod.stale sa smejem,ze potrebuje zapalky...:0))))....viem,ze to nie je na smiech...ale ,co nam ostava,ked sa prestaneme este smiat uz nam neostane nic...a smiech je celkom dobry liek...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolaps - SWJ nepomáha - Fórum - ZDRAVIE.sk