Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

ooo

RNG a 5-HTP by pre mňa nebolo dobré? Sa mi vidí, že to SJW mi teraz zaberá, ked si ho dávam pravidelne tri krát denne. Ale nejaká som vnútorne nervózna otrasne...

ooo

prečítala som si to, ďakujem. pozriem to v tej bille, inde neviem, kde by som to zháňala, ak to ty nemáš... nikdy som o tom ešte nepočula. Ja sa tu stále s nemým úžasom niečo nové dozviem :)

RNG

ooo, uz si si zaobstarala tu sol so znizenum obsahom sodika(38% draslika v obsahu0 tie stavu slabosti su casto prejavom nedostatku draslika v tele, s cim je spojena tetania, panika a hromadu inych problemov.
Tema tu uz bezala, pozri si hlavne na jej zaciatok,tiez pripojeny clanok lebo na konci sa zvrhla kvoli mire, ktora si mysli ze makrobiotikou vyriesi vsetko, hoci plodiny prichadzaju z vycerpanej pody. Keby boli plodinu pestovane na celinach alebo v cerstvo pooranej prerii, tak by som pripadne do znacnej miery aj s nou suhlasil.
Ale poda neustale rabovana ma od povodneho prirodneho stavu daleko a to sa odrazi aj na obsahu plodin na nej pestovanych.
www.zdravie.sk

RNG

cholinov dostanes dost, ked budes pravidelne pouzivat lecitin, ako kazdemu odporucam na cistenie ciev(2xdo tyzdna polievkovu lyzicu na kazdu osobu, da sa rozvarit napr v zeleninovej polievke alebo roznych omackach(beztukovych najlepsie), nezmeni ani chut ani strukturu)
GABA(gama aminomaslova kyselina, sucast roznych jediel v malych mnozstvach), uz je na ceste v dvoch verziach, silna GABA 750 mg alebo slabsi GABA komplex, kde su ale aj ine potrebne doplnky.

ooo

Choliny sú čo RNG? A tá GABA bude už u teba? ju chcem skúsiť, len ja neviem, kde inde ju zohnať... k syntetike sa skutočne vrátiť nechcem

RNG

Inac podla medickej literatury sa nasledky brania syntetickych antidepresiv dlhodobo mozu tahat aj mesiace , dokonca roky(!!!) dlho po vysadeni.....

RNG

ooo, ucinna davka SJW je 3 kapsule, aspon pre moju zenu a pre mna. Da sa to brat narazove az 3 krat denne, ale nie pravidelne!
Pravidelne brane potom musis klesnut s davkou na 3x1 kapsulu, spytaj sa navy ho, ten ma s tym najlepsie skusenosti. Inac nie je to jediny prostriedok, neurotransmiterov je hromada, toto je len jeden z pravdepodobne najucinnejsich doplnkov a pomoze zhruba 80-90% ludom.
Ine spominane su rozne mineraly, choliny, GABA atd.
Nemam ani sajnu, coho mas v tele malo a co treba doplnit, rozhodne ale nie synteticke antidepresanty, tie sa v tele nevytvaraju ani ich telo na nic nepotrebuje. To je len umele a nebezpecne potlacanie symptomov, nie riesenie nedostatkov v tele.

ooo

RNG prosím ťa povedz mič, čo si mám ešte dnes kúpiť a začnem to brať... Zatial si dávam SJW ráno a večer jednu, zmes minerálov na kosti 3x1 a ráno StressB... ale je mi fakt zle a nezaberááá mi to

ooo

Navi moje ja nikdy depresívne nebolo... len úzkostné... lenže človek najskôr musí prijať to, že veci sú aké sú a až potom ich môže začať meniť... na tom ja pracujem, ale odkedy som vysadila AD, tak sú také obdobia, že je dobre chvíľu a zase ma niečo zrazí dolu... Ten pondelkový kolaps mi vyvolal všetky úzkostné stavy, ktoré som mala predtým ako som začala vôabec AD brať... a dokonca teraz mám aj depresívne stavy... nie som schopná života, ničoho, nechce sa mi komunikovať, nevládzem chodiť, točí sa mi hlava, trasiem sa, slabučká som... Draplo ma to a nie a nie pustiť za nič na svete... Ale za nič na svete ani AD znovu... Tak poraďte niečo prosím