Kolaps - SWJ nepomáha

Príspevok v téme: Kolaps - SWJ nepomáha
ooo

ahojte, včera som skolabovala, mala som tlak 60/40, celý deň mi bolo hrozne, liečila som sa AD na úzkostné stavy, dva mesiace ich už neberiem, ale myslím, že po včerajšom stave moja psychika totálne spanikárili. Nemôžem odvtedy riadne dýchať, mám pocit, že sa zadusím, trasiem sa, nevládzem, točí sa mi hlava, stále mám pocit, že odpadnem znova. Dala som si St.Worth Johns, ale nepomáha ani ten. ČO robiť prosím? Pijem veľa, predýchavam, vykladám si nohy... Som v práci, lebo doma by som bola sama a bojím sa, čo keĎ... stále sa neviem zbaviť myšlienky, že zase omdliem a na druhej strane viem, že presne toto som mávala keď mi začínali tie úzkostné stavy - predtým ako som začala brať AD. Poradí mi niekto prosííííím?

ooo

:) ja takú krabičku mám, ale celú som ju nechala doma, vieš? Depresiu nemám, ale úzkostno-depresívnu poruchu, tak neviem...

RNG

ooo, co tak 3x1 radsej na mineraly, tak sa ti to lepsie cez den rozlozi.
A pokial nemas depresie, nepotrebujes 5 HTP. Ked ale citis, ze na teba lezu alebo nevies pravidelne spavat, ber 50-100 mg, pokial sa ti to nenapravi. Pocuvaj na potreby svojho tela a podla toho si doplnaj, co ti kedy chyba. Aj spotreba tela sa meni zo dna na den.
Dobre je nosit so sebou malu krabicku a v nej vsetky mozne potrebne doplnky, aby si ich mohla zobrat okamzite, ked citis potrebu a nie cakat pol dna, kym sa ku nim dostanes doma.

ooo

dobre, tak začnem to brať zase... ako často mám brať tie minerály? predtým som brala 2x2 tbl, stači to takto? A 5-HTP by som nemala skúsiť?

RNG

ooo, predavkovanie dnes neznamena, ze za par dni, ked niektore veci prestanes brat ich nebudes mat nedostatok.
Hlavne vodorozpustne z tela miznu velmi rycho(vitamin c, soli, mineraly...) tukorozpustne pomalsie, na tie treba tyzdne, kym sa ukaze nedostatok(B-12, vitamin E, D ...). Hlavne pri vysokych teplotach sa potenim strati hromada mineralov, hlavne sodik a draslik, ale aj ine.A ked hodne pijes, strati sa aj vymytim cez ladviny plno.
GABA tam bude za par tyzdnov, kedze sa zda, ze tam je len jeden pomerne slaby zdroj zatial(Tachyon).
No a lecitin, to by mal brat kazdy, kto nechce zomriet na porazku alebo infarkt a ine zlyhania organov sposobene zapchnim ciev tukami a tukovobielkovinnymi zluceninami(cholesteroly)laminovanymi aj mineralovymi vrstvickami("krehke cievy")

ooo

RNG veď ja práve žiadne chémiu nechcem... Ak sa k tej GABE nedostanem v tvojom obchode, tak potom ozaj neviem kde... StressB mám, ale mudraňa doma, tu nie, tak doma si ho dám. Aj Bone reinforcer či ako sa to píše mám... len ste mi tu písali pred asi mesiacom, že som predávkovaná a mám všetko vysadiť (minerály, SWJ, stressB), tak som skúsila... a lepšie bolo, až doteraz

ooo

napr. teraz som bola na obede, sedeli sme pri kuchyni, bolo tam tristo stupňov, tak mi je zase zle... musela som odtiaľ ujsť doslova