Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poľsko-nákupy

Príspevok v téme: Poľsko-nákupy
pruzina

Ahojte chcem sa opýtať či chodievate niekto do Poľska na nákupy a či sa to vôbec oplatí, nemyslím ale na trhy, ale normálne napr. do Žiwca alebo Krakowa, Zakopaneho a tak. Potrebujem kupiť spoločesnké šaty a na Slovensku som to už obehala od Nitry až po Žiliny a nenašla som nič poriadne čo by stalo za tie peniaze, ktoré za to pýtajp , tak to chcem skúsť v Poľsku, len aby som sa zbytočne nepreviezla.

sisina

V Presove-obchod Marini na namesti, ale to je pre nu asi daleko. A zalezi tiez na tom, co hladas, aku ma predstavu o satach a kolko penazi chces investovat.

mirka 23

Sisina, ona je zo západú. No a ja som v ani v Prešove ani v KE pekné šaty nevidela. Ja som si kupovala v Užhorode v meste v obchode za 5000. Sú nádherné ručne vyšívané takými korálkami a podobnými vecami.

sisina

no urcite, ze sa oplati, neviem, odkial si, ale dobry vyber aj ceny maju v Novom Targu. Nevyhodou je,ze to kupujes na velkom trhu a nemas to velmi kde vyskusat, alebo sa dobre nevidis...treby niekoho, kto by ti poradil.Vo vacsich mestach napr. v Krakowe v obchodoch je myslim dost draho. Ak si z vychodu, tak krasne saty som videla v Presove, aj v Kosiciach.(predajne na namesti)

ivana444

poznam holky, co si v polsku kupili saty na stuzkovu...aj vieden je fajn, ja ju mam kusok, ale ceny tam nie su take ako v polsku :P .. ael da sa aj tam dobre nakupit :)

zaba

no tak my chodime nakupovat do polska vsetko aj potraviny.oplati sa to lebo tu maju fakt sialene ceny aj ked sa to prepocita podla kurzu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poľsko-nákupy - Fórum - ZDRAVIE.sk