chcem si dat sortky alebo vystrih ale strie mi to nedovolia?

Príspevok v téme: chcem si dat sortky alebo vystrih ale strie mi to nedovolia?
stria

na vnutornych stehnach a prsiach sa mi urobili uz davno strie( zo zaciatku som nevedela co to je a nevenovala som tomu pozornost ... teraz to lutujem uz sa stym neda nic robit..)niekedy ich nevidno niekedy ano... chcela by som si vziat vystrih alebo sortky ale asi by som isla ludom na vracanie ... co si o tom myslite.... mate aj vy stym problemy a obliekate si kratke veci aj napriek tomu alebo chodite zahalena

stria

ahojte dufam ze sa aj ja s tym zmierim zajtra si idem nieco na ne kupit...
vyriesim no tak mi napis ako sa ich mam zbavit ved si nenechal ani mail nic

jozef20

panča dik za vysvetlenie. Teraz uz teda viem, ako sa hovori tomu co mam na zadku :)
A ja som doteraz nechapal, ze preco to mam a preco sa to robi len mne, ale vidim, ze nie som jediny, aspon to :)
A da sa tomu nejako predchadzat?

sunnysweetie

ahojcek,
znama ma strie na prsiach a nosi take vystrihy,ze jej je vidiet az do zaludka :D
a netrapi ju to.. a nikto sa este pri nej nepovracal..
mne sa spravili az teraz-na zadku,lebo som dost schudla.. a vadia mi.. ale uz som sa s tym zmierila..
ma ich kazdy.. kamos ich ma na stehnach, moj drahy na bruchu.. a co..
ved sme ludia..
a ked sa niekomu nieco nepaci,nech sa na teba nepozera..

takze minisukna ani kratasy a ani veeeelkeeee vystrihy by nemali byt pre teba tabu..

ceruzka

aale prosim ta nic si z toho nerob...ja mam strie skoro vsade po celych nohach,na bokoch akj na prsiach a nosim aj kratasky aj vystihy,podla m,na na tom nic nie je,sice ma to hneva ze ich mam,ale co uz...netreba si nechat pokazit leto kvoli takej somarine:):)

minnie mys

Vyriesim...tak to napis aj mne ako sa toho da zbavit, lebo ja tak viem ze ak si nezakrocila hned, tak sa to uz neda...

Panca, strie mozu vzniknut aj nahle rychlym rastom...nielen chudnutim alebo pribratim.

panča

jozef
strie su jazvicky, ktore vznikaju na kozi pri rychlom pribrati alebo schudnuti. Najskor su cervene, neskor zblednu (strieborna farba) a konecne JE TU spravodlivost, lebo na rozdiel od celulitidy strie maju aj muzi :)