chcem si dat sortky alebo vystrih ale strie mi to nedovolia?

Príspevok v téme: chcem si dat sortky alebo vystrih ale strie mi to nedovolia?
stria

na vnutornych stehnach a prsiach sa mi urobili uz davno strie( zo zaciatku som nevedela co to je a nevenovala som tomu pozornost ... teraz to lutujem uz sa stym neda nic robit..)niekedy ich nevidno niekedy ano... chcela by som si vziat vystrih alebo sortky ale asi by som isla ludom na vracanie ... co si o tom myslite.... mate aj vy stym problemy a obliekate si kratke veci aj napriek tomu alebo chodite zahalena

ashly

aoj moja:)... jaaj strie strie.. trápia každého... ale kašli na to.. pozri ty máš strie na nohách .. no pozri sa na to tak niekto s tým nemá problém, pretože niekto ani tie nohy nemá...sorka za brutálny príklad ale je to tak:(.. ale čosíí každý ich má aj muži, a väčšinou tí čo posilujú..mám kamaráta čo ich ma po celom tele pretože naberá svaly a mu praská koža... no vidiiis:)..a ked pôjdeš na kúpaliská každá jedna ma strie len skrýva ich pod plavkami alebo skočia rovno do bazénu:Dhehe..tak zzdaaar a netráááp sa:)

poliewoocka

Ahoj stria, neboj, oblec si, co chces! Strie mam aj ja- na zadku zboku. Urobili sa mi davnejsie. Skus sa o ne starat, masaze, kremy a ony sa ti stiahnu ako mne. Naozaj, strie ma takmer kazdy, tu nie je dovod na komplexy. A ak mas strie na prsiach to znamena, ze ich mas pekne velke-tie ti bude mnoho bab zavidiet:) Hlavku hore a sortkam zdar!

stria

dakujem no tak to prekonam a konecne si kupim aj nieco nad kolena a nebudem sa varit v tych dlhych zahalujucich trickach :-)) dik za zdvihnutie sebavedomia

minnie mys

Stria, jasne! Nad tymto sa ozaj netrap! Kopa dievcat ma strie! Aj ja mam na bokoch zadku uz od skorej puberty, tiez som ani riadne nevedela co to je. Tie mi vidno iba ked si dam plavky. Ale co s tym narobis? A pokukaj ostatne baby...oni su dokonale? Aj tie najvacsie tintitka s "dokonalymi postavami" maju svoje komplexy...a kvoli striam naozaj nemaj...mozes mat aj napriek tomu krasnu postavu...sportuj, staraj sa o nu a ziadna na teba nebude mat :D...
Takze kvoli tomuto ozaj ziadne komplexy nemaj, ani co sa prs tyka! ZIADNE, nemas mat preco...a to nech ta nikdy nezaujima co si iny myslia...oblec si to, co sa tebe paci! Ved baby ohovaraju preto, lebo zavidia! Takze ak ta nejaka zacne, tak to je znamenie, ze na teba v niecom ziarli, heh...a oni si najdu vzdy...ale casom to snad prejde...neviem...ale ja som z tychto detskych sposobov vyrastla dost rychlo...:-p...

barbinka

nerieš druhých ľudí. kašli na nich. nech si ohovárajú. však to sú len prázdni ľudia, čo nemajú nič iné na robote. kľudne si obleč šortky.

stria

to vazne... takze budem normalna ak sa budem citit ze nemam ziadne??? ked ja sa bojim ze ma budu kamosky ohovarat a tak