Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychotesty

Príspevok v téme: Psychotesty
emi

Zajtra sa chystam na psychotesty v suvislosti s prijimacim konanim do policajneho zboru..prosim vas, neviete niekto nieco blizsie o tychto psychologickych vysetreniach? Pripadne ako sa maju \" spravne \" kreslit zadane obrazky - napr. strom, postava atd.? Mam trosku strach, pretoze poznam svoje povahove \" nedostatky \" a obavam sa, ze napr. taka empatia a pod., ktora by mozno bola ok v inom povolani mi na bodoch neprida :( . Ak mate preto niekto skusenosti, alebo ak su tu nejaki psychologovia, tak poradte. Dakujem.

emi

Dakujem. Aj ja si vravim, ze ak budem uprimna tak nic nepokazim. Ten stres je kvoli tomu, ze potrebujem zmenit zamestnanie, lebo v tom terajsom sa zo sefa zblaznim, teda mi na tom prijati zalezi viac nez by malo.. :)) Ved uvidime, co ma byt, to bude. Pekny zvysok dna vsetkym.

agina

Niekto nakresli listnaty strom, niekto ihlicnaty.A psycholog sa potom vypytuje.Ale oba sposoby su uplne normalne.Nicoho sa neboj.

deeee

kresba stromu sama o sebe nic nenapovie, preto to kombinuju aj s inymi testami. Ak by sa nasli nejake nezrovnalosti v jednotlivych testoch, tak sa hned zisti, ze tam nieco nie je v poriadku.
A je dobre si radsej nic nepozerat okolo tych testov dopredu. Studujem psychologiu a vo viacerych takychto testoch mi vysli kadejake odchylky:o)))
Neber to tragicky....ak si na to urcena, tak sa tam dostanes.Drz sa

emi

DAKUJEM, ste zlati.Ja viem ze neexistuje spravne alebo nespravne kreslenie, ale zadala som si do googlu Kochov Baum test - teda kreslenie stromu a bola som zhrozena - vacsina veci co by som zrejme normalne nakreslila bola urcitym sposobom nevhodna :)) . Osobnostnych testov sa nebojim, tam sa klamat neoplati, tak to asi na seba vsetko pekne nabonzujem, ale IQ testy - tam mam tiez trosku strach, hlavne nemam rada otazky typu - ake cislo, prip. pismeno logicky nasleduje v retazci. Pretoze bud na to pridem alebo nie.Tak dufam, ze nebude nic extra tazke.FRAISEE: aj ja som nad tym rozmyslala, a tiez sa divim, ale vcera mi personalistky povedali, ze uchadzaci - chlapi, ktori boli vo vyberovom konani so mnou su uz vdaka psychotestom mimo hry. Tak neviem.Trosku ma to znepokojilo. ... Ostalo nas 5 zien. :))

rada

pamatam sa ako bola moja sestra na takychto policajnych testoch... bolo to ubijajuce ale v pohode. Kreslila strom na papier a potom psycholog sa pyta, preco si ho tak nakreslila, preco na vysku alebo na sirku... jednoducho pre blbeckov... az ju to rozculovalo :o). A povedala, lebo ze sa jej ten strom takto viacej paci. :o))) Je to v pohode, nic sa neboj.

deeee

vtipne, neexistuje spravne a nespravne kreslenie stromu, postavy, ruky
Najma chcem poradit v tom, ze ak sa budes snazit vyzerat co najlepsie, najmudrejsie a budes tomu prisposobovat testy.....dobry psycholog to zisti a to tiez nie je velmi prijatelne. Bud prirodzena a aj testy vyplnaj podla seba a nie podla toho co si myslis, ze od teba cakaju. Drzim palce

agina

vobec nebude zalezat, ak mas kreslit postavu, ci je to umelecke dielo, alebo nie.Hlavne musi mat nakreslene vsetko, co postave patri.Cize ruky s prstami, oci, usta, nos, usi....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychotesty - Fórum - ZDRAVIE.sk