Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženský metabolizmus po 40tke - ako ho zvýšiť?

ele

duna7 nenechaj sebou manipulovať, pritvrď trocha a určite si s matkou určité pravidlá. Ona je tá, ktorá ťa bude potrebovať v starobe, ale ty nie si povinná znášať jej sekírovanie. Aj keď ti finančne pomohla, neznamená to že si môže s tebou a s tvojimi dcérami robiť čo chce. Na jej vyhrážky nedaj, chce ťa len ozaj citovo vydierať. Nájdi si priateľku alebo priateľa a ži si svoj život.

duna7

44 jedna dcéra je teraz v cudzine, zarába a zdokonaluje sa v jazyku, druhá práve zmaturovala a bojím sa že vďaka mojej mame vypadne z domu. Aj dnes porobila čo som chcela a potom ako jej moja mama čosi povedala radšej odišla. Kvôli mne jej už ani nepapuluje.

duna7

Mama býva u mňa, teraz je na dôchodku a je závislá na mne. Ale už sa stalo že som sa zastala detí a nepekne sa s ňou pohádala, čo som nikdy v živote nespravila. A vtedy sa mi vyhrážala že odíde alebo zomrie. Proste rada ma citovo vydiera. Lenže už sa tak nedám ako kedysi. Stále som medzi dvomi mlynskými kameňmi ktoré sa nezastavia. Deti a moja mama. Asi si budem musieť nájsť nejakú kamošku (nie je na to už trochu neskoro?), aby som mala dôvod občas vypadnúť z domu aj sama.

[zruseny12]

tak potom je zavisla na vas...a hlavne asi si mysli,ze ked ti pomahala vychovavat deti tak ma na nich narok...ako matka...a asi keby ste od nej odysli tak by to znasla zle...ze?

duna7

Mariaa, moja mama nebola nikdy zakomplexovana, ale intenzivne pracovala na tom aby som bola ja. Veľa mi v živote pomohla hlavne finančne, lebo sama som vychovala deti. Zato teraz je ako môj tieň. Ani s dcérami sa nemôžem porozprávať sama, už ma zháňa. Ak by sme niekam išli a ju nevzali, už je oheň na streche.

[zruseny12]

..ale zasa trochu tuku nezaskodi,clovek nemoze zasa vuzerat ako kostlivec...a k tej dcere nechapem takych ludi,co rypu...podla mna su zakomlexovany....

[zruseny12]

Ahoj,O tom tuku,pocuvam skor od starsich ludoch aj ja...ale ked sa clovek zamysli,nie je to pravda...a mam to aj potvrdeno...lebo ked som bola mlada a stihla a bola som zdrava,nervy som mala ok.Ked som pribrala,nervy boli v cudu a tuku habadej...a to som zacala stracat vit.a miner.teraz som zasa stihla..beriem vit. a miner.a nervy sa zotavili...chvala bohu...takze tuk je len zbytocna zataz pre cloveka ktoru musi clovek nosit,ale zasa ked sa ho nemoze zbavit,je to len jeho trapenie...

kamoska1

DUNA - práve čítam knihu o mužoch a tam sa píše, že chlapa najviac na svojich partnerkách vytáča taká negatívna vlastnosť, ktorú majú oni sami, ale ktorú mali v minulosti. Napríklad muž , ktorý bol za mlada plachý, je do nepríčetnosti vytočený , ked jeho manželka nie je extrovert a nezabáva spoločnosť a dovráva jej aby sa v spoločnosti viac prejavovala....to na margo tvojej mamy a dcéry :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženský metabolizmus po 40tke - ako ho zvýšiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk