Ibalgin

fijufiju

Ibalgin, Novalgin, Algifen, Coxtral, Tralgit, Tramal... a co tak Dronabinol(Marinol) aj ked na SK nie je schvaleny

farmaceutka

ja to neriesim, ked mam menstruaciu, zjem 1-2 Ibalginy v prvy den a fungujem normalne. Zbytocne sa budem tyrat bolestou. 1-2 tabletky mesacne u cloveka, ktory nema zdravotne problemy, nic neurobia.

trpaslicek

eva, ja mám veľké menštruačné bolesti, bola som s tým u Dr, povedala, že to je v mojom veku normálne. samozrejme, že ako prvé skúšam prírodné produkty, pila som alchemilkové čaje, dávala si horúci termofor a podobné veci, no skutočne mi nič nezaberá. tak čo iné mi ostáva, vezmem si panadol a idem sa to snažiť prespať. niekedy sa to dá, inokedy je to hrôza. ja už skutočne neviem ako proti takej bolesto bojovať, čo by zabralo okrem liekov. a HAK taktiež odmietam brať.

eva 333

Chapem vsetkych ktori maju velke bolesti a su ochotni zjest cokolvek len aby tu bolest odstranili /toto hlavne vyuziva farm.priemysel >ponuka a cena/ ale v prvom rade vzdy treba zistit pricinu bolesti a nenechat sa odbyt lekarmi .KAZDA a este raz KAZDA bolest ma svoju pricinu ktoru treba hladat a nie riesit dlhodobym uzivanim liekov.

talia

Ludia Ibalgin je skutocne svinstvo naozaj sposobuje chudokrvnost a ak sa berie vo velkom mnozstve moze sposobit aj leukemiu ...takze si aspon 3krat aj viac rozmyslite ci ho budete jest ako cukriky alebo ozaj len ako liek!!!!
Iba tolko pre tych fanusikov ibalginu.............. :(

Ivka 1

Skúšali ste už Ibalgin zapáliť? Ja som neverila vlastným očiam ako to pri horení prskalo a zostal z neho len čierny uhlík.

xtiba

ahojte,je naozaj pravda že ibalgin môže spôsobiť chudokrvnost?Bo moja mamina,tá ho berie skoro každý druhý den,stále si najde niečo čo ju bolí,a neviem ju od toho odhovoriť,v lete dostala zrazu vyskoý krvný tlak a musela do nemocnice a tam jej robili vyšetrenia a zistili že je chudokrvná a nevedia z čoho.N a ten ibalgin to je pre nu ako cukrík takže jej to už budem musieť zakázať a povedať to jej lekárovi.