Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spadnute rameno

apoplex

Pravdepodobne mas skoliozu. Ta je charakteristicka nerovnakou vyskou ulozenia ramien. Ale neobavaj sa, da sa to po case vykorigovat cvicenim.

alfa

citala som nieco o tom a zevraj kazdy mame lahku formu vykrivenia chrbtice, ale sa mi to nezda tak si to dam pozriet u odbornika, musim zacat plavat.

iva20

aj tak skoc k lekarke, uz ked si si to sama vsimla, tak tam daky ten posun je..a radsej nos ruksak, ked mas tazsie veci, je to setrnejsie k tvojej chrbtici

alfa

ja som si myslela ze to mozem mat od kabelky ze ju nosim vzdy na pravom ramene a stale som vytocena. Vystrasila si ma, ale nie je to tak vidiet, nie je to evidentne, to len ja som si vsimla vcera.,

iva20

nechcem ta strasit, ale mas asi skolijozu...ono ked uz je to vazne, tak sa to riesi operaciuou, ael neviem ako si na tom..jednoznacne rychlo zajdi k lekarke, nech ta posle dalej k odbornikom..mohla by si mat neskor koli tomu vazne zdravotne problemy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.