pes a moje choroby?

Príspevok v téme: pes a moje choroby?
sunnygirl333

nedavno som sa prestahovala k priatelovi..ma psa...pitbula...zije snami v byte...lezie na postel.kazdy den je po nom kopec spiny, smrdi..vonku lezie do rieky, vala sa v bahne a v trave a priatel ho neumyva kazdy den..
....samozrejme mi to vadi, ale proste pes takto zil uz 7 rokov a tazko si bude zvykat na nove pravidla...
momentalne sa u mna vyskytli zdravotne tazkosti...mam alergiu na psie chlpy, ale to riesim liekmi, mala som astmu, ktoru sa podarilo liecbou stlmit na minimum...teraz mam pocit, ze sa astma zacina objavovat stale v silnejsej miere, dokonca budem nutena si dat znova predpisat spreje,...zacala som mat dokonca gynekologicke problemy...kozne problemy...proste je toho vela...ako toto riesit??...priatel psa prec neda...ale zase ja zo psom zrejme nebudem moct zit v jednom byte...zajtra idem na komplexne vysetrenie..ak sa preukaze, ze spustacom a alergenom je pes...neviem co robit...

človek

Každý patríme niekde inde.Teda človek do bytu a zviera na dvor,alebo do chlieva.
Ak žije zviera v byte môžem to porovnať ako keď žije človek vonku pod mostom.
Zviera v byte je taká istá pohroma ako človek pod mostom. Všetko by malo mať svoj poriadok a nie si spraviť z bytu chliev a pod mostom domov.
Priaznivci zvierat môžte vrčať na tento názor ako chcete,ale také sú zákony prírody a aj zdravého žitia.

Amy LEE

Chudak tvoj priatel a pes... NO JEMU BY SOM PORADILA NAJST SI NOVU PRIATELKU.. a tebe len tolko.... vadi ti pes? co ti bude vadit potom?

bbb

Pes nemoze za nic, chyba je v majitelovi, pes moze zit aj v byte, na tom neni nic, aj velki psy...to je len chyba majitela ked im znici byt a je zanedbani, lebo nevie psa zvladnut a dostatocne sa mu venovat

Sarin

chudak pes, chuda ty a chuda tvoj priatel... Pes ma byt vonku a mat vybeh (pitbul twe), tebe zrejme oslabil imunitu kedze si alergicka na chlpy a mas z toho kopec problemov... a chudak tvoj prijatel ze sa bude muset rozhodnut.. Kazdopane to ze sa rozhodol chovat pitbula v byte a dovolil mu pelisit na posteli je dla mna chore :)

ferra

Ja poznam takeho "humusaka" co ma staforda v malom dvojizbovom byte, okrem toho ma manzelku a maleho syna. Viete ako ten byt vyzera? Kazde dvere su rozskriabane do diery velkosti melona, steny su vyskriabane, parkety tiez, vsade smrad od psieho zradla. Zena sa s nim rozvadza. Podla mna je to s prepacenim debil na druhu.

mirka 23

Ešte raz. Nechápem, prečo jej to vyčítate, veď ona nechodí na fórum už od leta a to prešlo pár mesiacov.

ferra

My mame v byte dvoch mopslikov, ale je to v rodinnom dome takze v lete sa zdrziavaju viac vonku na cerstvom vzduchu. Vecer s nami pozeraju telku na gauci a do postele maju prisny zakaz. Psikovia su ako clenovia rodiny, milujeme ich akoby to boli ludia, ale predsalen su to zvieratka a su nosicmi roznych cudzopasnikov, ved oni za to nemozu chudatka, preto by mal byt clovek ten mudrejsi a vediet s nimi v pohode spolunazivat. V noci spia v garazi a v dome sa musi upratovat a dezinfikovat podlaha omnoho castejsie ako v inych domacnostiach. Co sa velkych plemien v malom byte tyka, v ziadnom pripade! Je to tyranie zvierat a okrem toho ten pes zije na ukor cloveka.

aaaa

novy ohladuplnejsi priatel a tym padom je aj problem so psom vyrieseny. pokial mas alergiu na zvierata nie je co riesit ved si nebudes predsa nicit zdravie. a hygiena mu asi tiez nic nehovori.

inuška

To čo máš za priateľa?, myslím toho dvojnohého. Hádam si mu prednejšia ty ako "psík",keď máš zdravotné problémy. Sorry nemám nič proti psom, ale čo je vela je vela. No ja by som toto nezniesla.