Problém pri in-line korčulovaní

Príspevok v téme: Problém pri in-line korčulovaní
bibi

Ahojte! Mam taky maly problem pri korculovani, teda skor po nom... Korcule som dostala cca pred 2 tyzdnami (vtedy som na korculiach stala prvykrat). Pocas jazdy je vsetko v pohode, niekedy sice spadnem, ale stava sa to kazdemu, takze to ma vobec netrapi. Problem vsak nastane po tom, co si korcule vyzujem po dlhsej jazde (trebars 2-hodinovej) - citim taky neprijemny pocit, niekedy az bolest vo vnutornej strane clenkov, kt. po polhodinke chodenia prestane... Je to normalne alebo robim chybu niekde ja? Pri jazdeni, v sposobe zapinania korculi alebo este niekde inde? Vopred vdaka za rady, trapi ma to, lebo si nechcem sposobit tazkosti nejakou vlastnou chybou...

Mimi323

No neviem či ti to pomôže a či sa ti to vôbec oplatí. Ja mám takú skúsenosť, že náhradné ložiská už nie su také kvalitné ako originál, ale tak vyskušať môžeš...

romane

ahojte,potrebovala by som poradiť kde by som mohla kúpiť náhradné kolieska aj ložiská na korčule značky rollerblade niekde v okrese Považská Bystrica. Som s nimi veľmi spokojná a nechcem kupovať nové korčule mala som tam iné kolieska a tie neboli dobré tak by som si chcela kúpiť originál z tej značky.Ďakujem za radu.

barbinka

tinusska nie je za čo. v tom arsenalu sú mladí a milí predavači, ale hlavne sa aj vyznajú. tak som rada, že ste spokojní.
a jasné, vy máte brzdy. ja brzdu mám odmontovanú, ja ju nepotrebujem, lebo viem brzdiť aj bez nej, ale hlavne mi vadí pri niektorých veciach.

tinusska

ahoj barbinka, dakujem(e) za skvele odporucanie na ten obchodik arsenal. v piatok navecer sme boli s priatelom v gigasporte v avione. isla som aj tie ceny pozriet a tak.... no kokos, to bol teda predavac... mali len tie roccesy - okrem inych znaciek, ale orientovala som sa len na tie a rollerblady. ten predavac nemal doslova ani ponatia... zacal kecat a o dve minuty ukazujem drahemu mimikou, ze padame z tadialto. v sobotu rano sme zasli do toho arsenalu a hned sme tam nechali par tisic... aj priatel, ze ta komunikacia je neporovnatelna. ja som si kupila wing 6 a priatel astro 6. tiez obaja chranice a prilby.... nanestastie, ked sme ich chceli v sobotu navecer vyskusat, asi za 5 minut zacal ten silny vietor a v nedelu vecer sme ho uz vobec nestihli, kedze sme sa ledva stihli vratit z poobedneho tenisu. no aj tych 5 min. stacilo na pady a na vzdychy ako - oooooo - to ako volanie o pomoc :)) musime sa hlavne naucit brzdit :)) dakujeme este raz ze sme nekupili nejaku blbost.....

bibi

Hmm,mozno... Ale teraz s tym nic nenarobim, mozno na buduci rok... Ale teraz by ste mi mohli vy skuseni korculiari mozno trochu poradit v tom, ako sa vyhybat zaciatocnickym chybam, ako spravne trenovat... Lebo prave to su veci, s ktorymi momentalne mozem nieco urobit a mozno mi trochu tiez pomozu...

bibi

Ahojte! Hmm, viem si predstavit, ze take Rocesy al. Rollerblady su lepsie, kvalitnejsie ako tie moje, ale zase na druhej strane by bola pre mojich rodicov prilis velka investicia do takych korculi... Najma, ked sa este len zacinam ucit a vobec neviem, kolko ma to bude bavit... A faktom je aj to, ze ked raz jazdim captavo, bez skusenosti, tak by ma mozno boleli nohy aj v znackovych korculiach...

tinusska

diky moc - pojdem niekedy buduci tyzden.... no vies, budu odmeny v praci, spravim mu prekvapko.... najskor ale okukam tie obchodiky... este raz dakujem... toto som potrebovala....

barbinka

tinusska: medzi týmito značkami, čo som ti písala. lebo sa špecializujú iba na korčule. cenovo ti neviem povedať. malo by to byť podobné, ale choď kuknúť do obidvoch obchodov, lebo môžu mať niekde aj nejaké zľavy. väčšinou najnovšie modely sú predražené.