vytok, krvacanie....bolesti...co to moze byt??

Príspevok v téme: vytok, krvacanie....bolesti...co to moze byt??
suzis

...posledny tyzden som mala problemy pri milovani, cele podbrudie ma bolelo..akoby som mala v sebe nejaku zdureninu, alebo opuch...priatel mi potvrdil, ze aj on citil, ze nieco nie je v poriadku...mam bolesti, krvacam..mimo cyklu..uzivam antikoncepciu...lekarka ordinuje az od pondelka...viete ma dovtedy trocha usmernit, co mi moze byt??..ja myslim samozrejme na to najhorsie...ale predpokladam, ze pojde o nejaky druh zapal..hoci som nikdy nic take nemala..vzdy som bola voci takymto "chorobam" odolna...

Dr jajboli

Tak ja som mala 45 rokov, keď som podstúpila operáciu, aj som ich chcela zažalovať, ale lekári držia v takomto prípade spolu, bol by to vopred prehratý boj. Čo sa týka sexu, je plnohodnotný a ešte môžem povedať, že manžel keby nevedel o mojej operácii,tak ani nevie, že tam nič nie. Ono sa to pekne všetko poposúva a stiahne a môžem povedať, že ešte lepšie sa nám milovalo, lebo sme nemuseli dávať pozor. Teraz sa mi však už nechce :))) lebo ma ťažia rôzne iné choroby.Neboj sa toho, je to dnes už ako na bežiacom páse. Rozhodne sa však daj vyšetriť!Veľa šťastia a kľudne sa pýtaj, ak ťa niečo zaujíma.

suzis

...hmm..ako tak citam, je to asi dost bezne ochorenie...no ale v tvojom pripade prislo fakt k zaujimavemu omylu..take nieco by sa uz dnes nemalo stavat...
...este taka otazocka..ak zene vyeru maternicu, moze viest plnohodnotny sexualny zivot??...ja sa tak trocha bojim, v nasej rodine je to dost caste ochorenie, ale nechcem sa vypytovat, hned by vedeli, ze mi nieco je a ja netuzim po takejto forme popularity...ja mam len 29 rokov, krsnej vyberali maternicu mala nieco okolo 35 rokov...moja starka tiez okolo 30-ky...

Dr jajboli

môžu to byť aj zrasty, ale skôr usudzujem ten myóm. On nemusí byť škodlivý. Ja som s ním bola niekoľko rokov, chodila som polročne na prehliadky, či to rastie a keďže to nerástlo, lekár povedal, že to zvykne po prechode aj samo zmiznúť. Bohužiaľ som raz mala zlé výsledky zo sterov z krčku maternice a vyhodili mi všetko.NAkoniec sa zistilo, že v labáku bol pokazený mikrosk. prístroj!!!!! A ja sa dodnes trápim, mám návaly, kosti slabnú,atď.

suzis

..no az taka mlada nie som..mam uz dve deticky a mam par mesiacov po spontannom potrate...takze by to mohlo byt zrejme aj nieco vaznejsie..len nechcem bezat na pohotovost..pockam si do pondelka..len som zvedava na skusenosti inych zien...

Dr jajboli

moja priateľka má tento istý problém a zistili jej niečo na maternici, neviem ako to presne definovala ešte nejaké slovo k slovu myóm. Bola na histologickej kiretáži.Teraz čaká na výsledky. Aj ja som mala takýto problém a tiež som mala myóm, ale ty si ešte zrejme mladá, nemusí to byť. môže byť zápal maternice, alebo vaječníkov, alebo podbrušnice. Radšej vyhľadaj gynekológa.