Baby neblbnite so silikonmi

Príspevok v téme: Baby neblbnite so silikonmi
peto peta

Toto bolo na nete,dal som to tu aby ste sa spamätali tie co uvazujete:
len na margo toho "sexi" vystrihu...druhy rok zijem v US a pozorujem stale stupajuce mnozstvo dievcat ktore si davaju silikony vybrat von, nakolko uz aj amici ich zacinaju povazovat za nemodernu, neprirorodzenu a uz aj nechutnu zalezitost, ktora sa spaja uz LEN s prostitutkami alebo stripterkami. jednoducho povedane vyzera to tak, ze slusny chlap tu uz ani nezakopne o zenu s napumpovanou hrudou...go figure:)))...zrejme sa uz aj tu pomaly, ale isto vracia kult prirodzenej krasy...dobry namet pre vasu relaciu, ...........atd

jessie

koren, tiez sa v prvom rade pekne obleciem, ucesem, primalujem, teda trosku sa skulturnim hlavne kvoli sebe a kvoli svojmu pocitu. a po druhe, lebo ma to bavi, zaujimam sa o modu, rada si pozriem pekne oblecene zeny v meste, sledujem trendy...a obujem si aj vysoke opatky, ak mam chut, lebo to chcem JA a nie aby som sa nedobrovolne kvoli chlapom stylizovala do nejakej pozy...ked uz tak zeny to robia kvoli ludom vseobecne. ty sa snad nechces aspon trochu pacit? myslim, ze to mame v sebe vsetci, nielen my, zeny:)

fraisee

myslis ze vsetky zenske sa fintia iba kvoli chlapom?
no niekedy ano, ked je to cielene, ale vacinou sa clovek rano ucese a primaluje nie kvoli tomu, aby nan niekto zizal, ale aby sa dobre citil.

sedmikraska

koren, ja sa tiez rada vyfintim, lebo sa tak dobre citim a poviem ti, ze ma dokonca az uraza, ked na mna niekto mrka a pusy mi posiela...nehovorim, ale ze ma od slusnych ludi (teda aj zien) nepotesi kompliment. Myslim, ze je to kazdeho vec ci si da alebo neda silikony. Naozaj myslim, ze to vela zenam zdvihne sebavedomie, tak preco si nepomoct, ked to ide

[zruseny12]

koren,tak jedna je tu,ja osobne to nerobim koli chlapom...ale koli sebe,som proste taka,musim sa upravit,obliect atd.a koli chlapovi by som si urcite nezobrala podpatky...ani omylom...obliakam sa tak ako mne to vyhovuje a hlavne, co sa paci mne a ,co mi pristane...a ako sa v tom citim...nie kazda zena to robi koli chlapovi...ale je vela zien,ktore to robia...a nakoniec je to ich vec...kazdy robi to ,co ho uspokojuje...

koren

ako ste sa rozpisali, babule:-D. kazdy normalny chlap sa sice pozrie, ale je otazne, ako zareaguje, ked sa aj dotkne...:-D keby mal prsa muz, cely den by si ich hladkal, nie je lepsi material ako zenske wnady:-D. a este by som welmi rad widel zenu, ktora sa maluje, fajnowo oblieka a trepe sa do uzuckych topanok na podpatku len preto, aby sa pacila sama sebe!:-D:-D:-D baby, bohuzial, toto nezapriete, je to wo was a nam sa to wsetko welmi paci, ale popri tom casto zabudate na zenskost a zensku podstatu. my was budeme milowat ci budete mat prsia malicke, obrowske, gulate, owisnute po detoch alebo hoci aj, ked wam to ma tak strasne pomoct, aj s umelymi (akurat uz nebudeme taki hrdi):-D

jessie

wellas a o tom to je, pacit sa hlavne sama sebe a komu sa to nepaci, nech sa nepozera:) aj tak sa kazdy rad pozrie...cmuk

wellas

Ja to nechcem, kvoli mojmu chlapovi, on ma nesmierne miluje, som prenho jedina a najkrajsia a vobec netrpim komplexami, len si chcem skraslit seba aj zivot :-))

wellas

Ja by som si v pohode dala silikony, len sa bojim narkozy a bojim sa ze by sa nemuseli vydarit :-( Este pockam na dietatko a potom budem nad tym vaznejsie rozmyslat, peniazky uz tiez mam odlozene.