Baby neblbnite so silikonmi

Príspevok v téme: Baby neblbnite so silikonmi
peto peta

Toto bolo na nete,dal som to tu aby ste sa spamätali tie co uvazujete:
len na margo toho "sexi" vystrihu...druhy rok zijem v US a pozorujem stale stupajuce mnozstvo dievcat ktore si davaju silikony vybrat von, nakolko uz aj amici ich zacinaju povazovat za nemodernu, neprirorodzenu a uz aj nechutnu zalezitost, ktora sa spaja uz LEN s prostitutkami alebo stripterkami. jednoducho povedane vyzera to tak, ze slusny chlap tu uz ani nezakopne o zenu s napumpovanou hrudou...go figure:)))...zrejme sa uz aj tu pomaly, ale isto vracia kult prirodzenej krasy...dobry namet pre vasu relaciu, ...........atd

[zruseny12]

no peto peta,ja by som si nedala silikon za nic na svete...bala by som sa koli zdr.probl.ale chapem zeny co to robia,vies zena je pekna...az kym nepridu deti potom sa nejake veci na nej zmenia...a niekedy sam chlap zenu prinuti rozmyslat nad silikonami...lebo si neuvedomi,ze ma uz aj dieta a zacne ju ponizovat hlavne koli tomu...vela zien stratilo sebavedomie len vdaka chlapovi...takze zeny to robia aj koli chlapom...ale mas pravdu...nie je to prirodzene,ale ked to im nevadi,je to len ich vec...a osobna...nam je do toho a ostatnym fuk...

fraisee

hovorila som priklad niektorych zien(ak si si nevsimol) a nemam dovod byt zakomplexovana. nehovorim, ze ja osobne potrebujem silikony, keby ze ich potrebujem, neziapem to do celeho sveta. som s postavou uplne spokojna, ale je kopec zien, ktore sa prave kvoli tomuto trapia.

bobika.

koren, ďakujem. To vieš, že teraz mám sebavedomie ako nikdy predtým,ak muž žene aj v pokročilom štádiu tehotenstva neustále opakuje aká je sexy, tak je to nádherné...a aj sa tak cítim. Takže všetkým ženám želám takeho úžasneho muža ako je ten môj a koren :)

koren

bobika:-) sa mi paci, ako o tom otworene rozprawas a to uwedomenie, ktorym si ty uz zrejme presla je uzasne. myslim, ze w sucesnej dobe si magnet na chlapow a to nie len na toho twojho (inak, ze zdrawim:-D). co sa tyka twojho ex, to bol jeden z tych kusow dobytka, ktory si potrebuje nieco dokazowat a dwiha si sebawedomie tym, ze zhadzuje a ponizuje niekoho ineho- dokonca zenu!!! takym by sa patrilo dat poriadne cez hubu, aby sa naucili ucte!

bobika.

koren, ale stčí natrafiť na jedného paka od ktorého som aj ked nie stále počúvala, že mam ovisnute prsia, i ked nemam, že mam velke uši i ked nemam, a pod. Rozviedla som sa a moj priatel ked ma videl prvy krát nahu mi povedal, že som dokonalá amyslí si to už 4 roky. Tým chcem povedať, že nie každá má štastie na muža čo ju vidí takýmito očami ale sú aj takí blbci ako moj ex aked ti niekto opakuje dookola to isté aj tomu uveríš a to mam 34 rokov 1 dieťa a druhe na ceste čochvila, takže viem čo dokaže psychika a inač mam silikony a su krasne:)Ale tebe veľká česť...

koren

fraisee, ty si zrowna asi prikalad zakomplexowanej zaby, ze?:-D keby si mala umele kozy (co newiem), aspon by bolo na co pozerat, kym by si nezatworila usta...u teba weru radsej umely wystrih ako duchaplny pokec:-D:-D:-D

koren

ale werim bobika, len pre takych sa ti prawe neoplati ta snaha...:-D a ti , ktori za to stoja uwidia slnko hned ako sa na teba pozru, nie az ked sa ti pozru na kozy a na prdelku:-D. len spokojna a wyrownana zena je krasna a ked jej maju k tomu pomoct umele kozy, tak nech sa paci, len si myslim, ze pripadow, kedy je to skutocne opodstatnene je zalostne malo. marnivost je zla wlastnost, pipiny:-D:-D:-D

koren

tym som chcel powedat, ze zemske a wseobecne ludske telo je nieco uzasne a nikdy newieme, cim nas prekwapi a netreba hned pomyslat na silikony, tos tak:-D uz je to moc rozwlacne, tak kozam zdar:-D:-D:-D

koren

este k oblubenej kozatej teme:-D - mal som zensku, ktora nebola zrowna stihla, bola taka- ako sa powie- "dobre stawana":-D a rozhodla sa so sebou nieco robit (wraj aby sa mi wiac pacila- zas sme pri tom..:-D), no a zacala cwicit a schudla. ale pointa- zaujimawe na tom bolo, ze ona sa welmi pekne zostihlila, zmensil sa jej zadok (co nemusi byt wzdy wyhra) a tak celkowo, ale prsa jej narastli!!! newymyslam, zaujimawa ti to wec:-D