Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sval v penise??

Príspevok v téme: sval v penise??
presne to

Ahoj Afrika! mam problemy so stoporenim, satle mu musim pomahat aby stal, pokial si ho trepem tak stoji ale ked prestanem tak uz len tak trsoku.. vyzera to ako keby som tam mal slaby sval, nevladze stat sam od seba, vlastne ako keby tam nemam CIT...rano obcas ked sa zobudzam tak stoji ale ked si ho chcem treapt tak mu musim pomahat, uz mi to vadi.. a som len 17rocny dpc dakujem za prispevky:)

vtipalek

tu sa hodi taky vtip: chlap ma strasne dlhy penis a ide s tym ku doktorovi, doktor mu poradi aby si ho opaskom zachytil o nohu, chlap posluchne ide si po ulicy a zrazu vidi zenu , blondinku oblecenu v bikinach, tak sa rozbehne a ona bezi za nim : pane , pane je vam nieco? chlap nato : IDZ HET BO MI NOHU ODJEBE

hmmmmm

problem moze byt neuroticka, alebo aj psychicky, ten prvy sa tazko riesi, ak je chyba v tom druhom, to sa da poriesit

wich

fuha, bratu ja mam tiez 17 ale mne stoji jak kamen aj pri najnevhodnejsich situaciach. co ja viem skus ho posilovat abo ja neviem abo ked mas caju, nech ti ho masiruje bo tm sa prekrvi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sval v penise?? - Fórum - ZDRAVIE.sk