Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samoopalovacie kremy skodia zdraviu?

RNG

janecka, to je len povest. Nic take, co by nahradilo ultrafialove ziarenie na kozu vo forme kremu neexistuje. A ani nemoze existovat.

bebe1

sestra mala samoopalovacie mlieko ... hroza... bola flakata ... zlta... ruky mala flakate ... tvar ... vizeralo to strasne ... . Drzalo sa to na nej par (doslova) tyzdnov a pomaly fliacky ustupovali ... odvtedy uz nikdy nic podobne nekupila- Su to hluposti!

jancecka

ja som počula len neviem kde že existuje niečo, tuším nejaký krém, čo nenafarbí pokožku ako opalovací krém ale dodá jej to isté ako slnko, vitamín D a ona následne nato zhnedne :D existuje niečo také?

RNG

presne tak. Hlavne sa jedna o tzv Nezmyvatelne kremy, ktore sa drzia na kozi a nedaju sa poriadne zmyt.Niekde zidu, niekde nie a zostanes pruhovany ako zebra.
Samoopalovacie kremy je podvod na ludi, nema to nic spolocne s opalovanim, sterilizaciou koze ultrafialovymi lucami a vyrobou potrebneho vitaminu D. Nie je to nic ine, len farbivo na kozu.
Je to len forma make-up u, aby si vzbudil dojem u ludi, ze si bol na rekreacii pri mori alebo niekde v tropoch.
V tropoch je moda opacna, tam sa snazia si zachovat co najviac bielu kozu a chrania sa vsemozne slnka....

Dr jajboli

Tak ja nie som RNG, ale ti poviem, že si to treba natierať pravidelne a, lebo keď sa osprchuješ, a nešúchaš to dolu, tak sa to veľmi ani nezmyje, ale asi by si nemal utierať, lebo vtedy to ide dolu a ostaneš fľakatý. V tom prípade si to natri zase. Inak, ke%d sa to vymýva, tak je to potom také žltkasté. Dobre je to natrieť na nohy, keď ich máš oholené a pillingom očistené.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samoopalovacie kremy skodia zdraviu? - Fórum - ZDRAVIE.sk