Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obcas priznaky ako chripka, ale chripka to nie je.

Príspevok v téme: Obcas priznaky ako chripka, ale chripka to nie je.
stando001

Neviem co to moze byt alebo ci uz som hypochonder, ale dost casto sa mi stava (hlavne poobede po tom co sa naobedujem) ze na mna pride unava, je mi zrazu teplejsie, mierne sa zacnem potit a v hrdle ma cosi zacina skriabat ako ked prechladnete. Plus k tomu ma zacnu boliet mierne ruky, nohy, malatnejsi som. Zacalo to odkedy som na jar (asi) prechladol a mal taku mensiu chripku. Potom sa to nieslo na travenie a po asi 2-3 mesiacoch brani probiotik a kadejakych inych prirodnych veci sa mi travenie upravilo takmer na bezproblemove, ale tychto priznakov ako chripka sa neviem striast (tie boli pritomne striedavo pocas celej doby).

Uz som pojedol vsetky mozne imunostimulacne prirodne medeciny, ale stale sa to objavuje. Skusal som vytazok z olivovych listov, GSE, aloe, probiotika jem uz asi 3 mesiace, ale akosi nic nezabralo, kedtak to preslo a za kratko sa znovu objavilo. Zit sa s tym da, ale trochu ma to otravuje.

Poradi mi niekto? Alebo len vyhlasit ze som hypochonder? :)

lucisek

priatel ma podobné poblémy ale o to ma vplyvom bilirubýnu...ale bol u bylinkára a ten mu dal neak caje a teraz je to uz dobre...ale doktory mu nevedeli pomoct, stale mu davali neake lieky a zakazovali mu aktivny sport...ale ako pije tie cajiky uz je vsetko v poriadku

Peto T

Aha, tak konečne som sa o koloidnom striebre dozvedel aj z druhej strany.

Vitamín C je na tom podobne, je to najúčinnejší liek na vírusové ochorenia, takže sa o ňom veľmi nehovorí. Odkedy beriem 2-4g denne, podstatne sa mi zlepšila imunita (užíva sa rozdelené na 3-4 dávky počas dňa). Niektoré nachladnutia a sínusitídy som odvrátil alebo vyliečil dávkami cca 3g každé 2 hodiny.
Treba veľa piť.

Nevhodné prí poruchách obličiek a metabolizmu železa a medi. Viac v kapitole Vedľajšie účinky rizikaockovania.sk
Treba voliť prípravky bez umelých farbív a príchutí.

Mikiii3

no ja mám podobné príznaky,ako napr.už asi 1 mesiac ma škrabe v hrdle a soplím,pri tom stále exujem čistý lesný med a citron,stále únava,to je asi všetko čo ma núti mysliet si že somnou nieje niečo v poriadku,aj ked som hypochonder:)ale rozhodol som sa ist konečne k doktorke a tá si posvietila do hrdla a povedala že zrejme niaka infekcia ,ale aka?nasadil som antibiotiká + rozne bežné prípravky a mimo iné mám aj alergiu ale takto sa mi nikdy neprejavovala,mám taký pocit že sa toho nikdy nezbavím,myslím toho škrabania v hrdle a nose,može to byť dosledok toho ,že som od začiatku roka nevyležal ani jednu chorobu(max3 dni)domáca liečba,tak asi 2x do týždna žúr,alkohol,cigarety a nespavosť a moj imunitný systém sa zrútil ...????a neviem sa ztoho dostať ,kolko je doba ktorá by ma mohla dostať do norm.stavu???prosim pomožte..

stando001

No, tak inak bio selen+zinok jem uz asi vyse mesiaca, k tomu som daval uz 3 mesiace probiotika, vyhybam sa mastnym a tazkym jedlam, jem vela zeleniny aj ovocia. 3 mesiace som sa detoxikoval aj tym aloe vera.
Skusal som aj extrakt z olivovych listov (tabletky od RNG) - pri nim doporucenom davkovani asi na 5 dni to vyslo. Spolu s tym som jedol aj tabletky GSE 125mg tusim, daval som 3x 3tabletky asi tyzden a potom 3x2tabletky dalsi tyzden. Teraz uz to nejem.

Dnes som bol u doktora, odobrali mi vzorky z krku, nosu na nejake vysetrenie a aj krv na vysetrenie pecene a nejakych dalsich veci. Plus ma poslal na alergologiu - kde mi povedali ze najskor ma zoberu o mesiac :( >> to je teda dost na nic pre mna, skusim este v inych mestach. Asi tak no.

A ono som sice napisal ze to byva najcastejsie po jedle, ale semtam aj nie, dnes napriklad od rana nalacno a hned ale hodinku po tom co som sa zobudil mi to uz naliezlo do krku nosu a aj oci ma postipavaju.

Ja neviem, mozno to bude nejaka alergia hnusna. V zivote som ale s nicim takym nemal problemy, da sa povedat ze som bol zdravy ako ryba. :(

Neexistuje nieco prirodne co by som mohol skusit proti alergiam?

........

Mohli by to mozno byt aj kvasinky. Nemas to po sladkych, mucnych jedlach, alebo cokolade? Nemas biely povlak v ustach a na jazyku?

RNG

Jedina kozmeticka vada sposobena zamorenim tela striebrom je argyria. Kedze ta sa prejavuje zosivenim tela(striebro sa vylucuje cez kozu a vlasy a zafarbi ich do striebristo sediva) a nicim inym, nemozno ju nazvat choroba.To ale lekarom nevadi, kludne sa ohanaju s "nebezpecenstvom argyrie", hoci napr v USA je len jeden znamy clovek z argyriou napriek milionom pouzivatelov koloidnej striebornej vody.A toho som videl predvadzaneho na televizii mnohokrat na vystrahu. Az na to ze je perfektne zdravy. Koloidnu striebornu vodu si vyraba sam a hrozne silnu a pije ju miesto vody. Exot.
Na argyriu ale treba konzumovat masivne davky striebra, radove od pol gramu a viac.
Ionicka koloidna strieborna(5-10 ppm) voda vsak neposkytne pri odporucenom pouzivani RADOVE ani zlomok z tak vysokej davky, takze akekolvek zdravotne obavy su bezpredmetne. Dovod, preco sa tato fama skodlivosti umelo rozsiruje je hlavne, ze koloidne striebro je silna konkurencia mnohym patentovanym drahym farmaceutickym liecivam. Je lacne, ucinne a neda sa patentovat a nasledne predrazit.
Kedze sa hodne pouziva v krajinach kde nemaju ludia peniaze na drahe lieky(Afrika) podobne ako peroxid vodika, svetova zdravotna organizacia bola (WHO) bola nutena ho prehlasit za neskodne(teda nie za liecive, tak daleko sa neodvazili ist proti farmacii a lekarskemu priemyslu vseobecne...)

RNG

SWtieborna voda sa berie 4x2 lyzice denne. A chaparal v mojich predajniach nie je pridrahy, je lacnejsi, nez GSE(60 kvapiek denne), aloe vera(na pouzitie 4x2+ lyzice))aj vytazok z olivovych listov(v klinicky ucinnych davkach=3x1/2 gramu, 20% oleuropein).
.....
Spominam naschval klinicky ucinne davkovania, lebo tie sa lisia od toho, co je na flaskach a pribalovych listkoch napisane.

stando001

No, pojdem zajtra este k doktorovi nech mi spravi pecenove testy, pripadne teda nech cosi narhne. A ked sa nic nezisti alebo nic nepomoze, tak sa dam asi este na tu striebornu vodu a pripadne ten chaparal. Len ten chaparal som si uz chcel kupit, ale je to nepomerne drahsie nez vsetky ine potravinove doplnky :(

A tej striebornej vody sa nemam bat? Cital som ze niektori lekari to neodporucaju.

A ako dlho treba uzivat tu vodu? za aky cas by sa mal dostavit realny ucinok?

A ten chaparal?

RNG

ked mas realne symptomy, nemozes byt hypochonder. Tak ma napada, ze ked mas symptomy ako u chripky(casto pri roznych potravinovych alergiach, inac),ci to predsa len nie je nejaky virus, jeden z tych, co mame v tele cely cas a prejavuju sa len pri oslabeni.
Skus brat koloidnu striebornu vodu 4x2 lyzice alebo exte leposie, 2x1 gram chaparalu.
Mohol by som ti odporucit aj rozne ine antiviralne, slabsie, ale zrejme na to nemas uz trpezlivost, a nedivim sa ti.
Inac plny sortiment antiviralnych je:
zinok, selen, Lactobacilus Bulgaricus, L-lysin, vitamin C, aloe vera, echinacea, baza, astragalus,lapacho,extrakt z olivovych listov a najsilnejsie ktore poznam su betulin, Chaga a chaparal(larrea tridentata.
Prve dva su na nestastie nedostupne na trhu aj v USA aj vo vacsine Europy. Ale chaparal mam aj ja v predajniach.Tiez koloidnu striebornu vodu.

stando001

No to mas pravdu. Ja tiez, najskor mi musia spravit gastroskopiu + odber krvi na test zapalu. A nemozu hned spravit pecenove testy ked uz beru krv? Slak ma ide trafit. A povedia len ze ak sa to nezlepsi, mam prist znovu. A maju na mesiac dopredu plno a da sa len za poplatok. Mne je jedno, ja by som si aj priplatil, len nech mam adekvatny pristup.

Zubara mam sukromneho, pristup OK, spokojnost, na chirurgii co som potreboval nejake znamienka som bol tiez na sukromnej. Proste zatial mi to pride ze sukromni lekari maju aspon lepsi pristup a starostlivost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.