MISS 2009

Príspevok v téme: MISS 2009
slovenkaslovenka

Ahojte,
Chcela by som sa prihlasit na dalsiu Miss, a preto Vas ziadam o nazor. Aka myslite, ze je najlepsia cesta? Mam vyplnit prihlasku v casopise? Cez internet? Ma tu niekto s tym skusenosti? Co ak prepasnem termin? Ako to prebieha? Viem, ake su podmienky- vyska, bezdetnost, slobodna, do 25 rokov...a ak akceptuju prihlasku, pozvu ma na casting.
Prosim o seriozne nazory, neodsudzujte ma.
Dakujem

jasmille

Ja som sa na castingu tiež zúčasnila. Bolo to pred 3 rokmi a bola som modelka. Tiež ma tam dokopali. Mám výšku 177 cm a v tom čase som vážila okolo 50 kg. Mala som dokonalé miery a myslím si, že určite nevyzerám zle. Ne som však typická "bratislavská blondínka" ktorá piští na každom kroku ktorý urobí. Tak som tam teda išla a moje pocity z toho castingu boli desné. osobne sa s tými ľudmi tak trochu poznám a aké bolo moje prekvapenie? Z našej desiatky vybrali strašnú, priam otrasnú babu, ktorá podľa mňa nemala ani 170 cm, mala desné hnedá splasnuté mastné vlasy, nekvalitnú pleť. Stála vedľa mňa, bola o dooosť tučnejšia, no proste mi pripadala akoby nevedela ni do 5 napočítať a čo ma totálne dojalo, tak ako sa prechádzala, tak mala lodičky a v nich silonové ponožky,no mne skoro oči vypadli a vrcholom bolo nevkusné hrubé okuliare a nevytrhané obočie!!!!! Až neskôr som sa od "modelingových kolegýň" dozvedela že tá strašná baba sa chcela dostať do povedomia, jasné že by sa tam normálnym spôsobom nedostala a tak bohatý tatko musel sponzorovať súťaž miss a tak ju pekne nalíčili, vytrahli obočko, dali dole okuliare, zakázali jesť a usmievala sa na nás z časopisov so svojimi krásne krivými zúbkami.... No akože otras, ja viem, že hľaajú neokukané tváre, ale sorry, minulý rok bola na miss universe finalistka ktorá rozhodne nie je neokukané, nebudem ju menovať, ale tá fotí pre vouge a podobné časopisy dosť dlho a neznáme anie je anoi tohtoročná miss.

jaja

Co je na tych misskach pekne ? ajtak secky vypatraju jak keby parny valec po nich presiel...poznam dievcata co su ovela krajsie a nemusia sa ani malovat... co tam namachlia sebe ksichty daju si pekne saty a cele dni nic nezeru aby boli chude a mohli otrcat rebra FUJ! a natom zarabaju hej:D a jak pocuvam noo ta tota ma das 17 rokooov a ovlada taky taky jazyk ....rovno desat jazykov povie :D a prides k nej sa jej opytas daco po anglicky tak bude na teba pozerat (cest vynimkam) kde kedy dakto videl aby 16-17 rocne dievca ovladalo aktivne 2-3 jazyky....ja nikoho takeho nepoznam a to su mi akurat rovesnicky...suhlupe namyslene a nevedia si nijak inak zarobitako natom ze su pekne :D (cest vynimkam) :D

CMu_Q

súhlasím s leerkou... peniaze by sa mali pouzivat na nieco uzitocnejsie nez na prezentovanie "krasnych zien" ... krasa nie je vsetko a tak su to podla mna zbytocne vyhodene peniaze... niekde by ich potrebovali ovela viac .... ale tak dnes to uz je tak, rozne reality show, miliony sa rozdavaju tym, ktori sa ukazu ako hlupaci na telke a potom si ĺen uzivaju z peniazkov.... ale tak ci tak to nezmenine, lebo je to busineess...

leerka

za par rokov sa to moze premenovat na MISS UMELINA, lebo uz na tych babach nebude nic prirodzene, a com to potom je...sice to ani nepozeram,lebo ma teketo programy nelakaju ,ale podla mna zbytocne vyhodene peniaze....

umele

No každým rokom sú Missky škaredšie a sama umelina. To je vzor krasy mladych žien?? OTRAS!!! Uz by to malo skončiť také oblbovanie ludí umelou krásou. Umele usmevy, umele prsia, umelé tváre...to sa chce este niekomu pozerať?? skoda penazí na to...dufam, ze to kríza stopne..:-))))

robko simko

SKUPINA ROBO SIMKO & MASSRIOT FANDIA V MISS´09 ALEXANDRE KISBANDYOVEJ...MISS UNIVERSE-NAS HLAS MA KATARINA SLAMKOVA BABY DRZTE SAAAAAAA :)