MISS 2009

Príspevok v téme: MISS 2009
slovenkaslovenka

Ahojte,
Chcela by som sa prihlasit na dalsiu Miss, a preto Vas ziadam o nazor. Aka myslite, ze je najlepsia cesta? Mam vyplnit prihlasku v casopise? Cez internet? Ma tu niekto s tym skusenosti? Co ak prepasnem termin? Ako to prebieha? Viem, ake su podmienky- vyska, bezdetnost, slobodna, do 25 rokov...a ak akceptuju prihlasku, pozvu ma na casting.
Prosim o seriozne nazory, neodsudzujte ma.
Dakujem

rené

Ahoj holky ak sa nechceš stráptniť tak tam nechoď. V Bratislave v nedeľu to bolo asi o tom,ak si slušná ,príjemná
tak sa na to môžeš vykašlať. Organizácia mizerná no treba to zažiť na vlasnej koži a vyzbrajiť sa poriadnou dávkou drzého sebavedomia ináč si nula.Počkám si na ten výber dievčat a urobím si úsudok.Na takúto akciu viac nepôjdem nestojí to za to.

feron

Ešte niečo , tie stúpidne otázky, ktoré Vám može dať porota, ale to by ste museli byť tam a zažiť to na priamo, pretože so slušnosťou to nemá nič spoločné. Ak si moc slušná, normálna baba tak tam nikdy nechoď to je o inom, vopred si na kastingoch už vyberú a tie ostatné dievčatá čo naženú do Braatislavy sú komparz,len aby ich mali čo najviac. Tak to je ma kasingu Miss universe tu.

via-maka

vlocka3 nic si z toho nerob, ja som pred niekolkymi rokmi citala knizku od Lakatosovej, ako su tie dievciny vyberane - oni poznaju uz aj poradie vyherkyn- pride prachaty otec a povie, ze zasponzoruje, ked jeho dcera bude v prvej trojke. Tak to funguje. Po prachoch a znamostiach a postieliach. A napokon, ano, hladaju taky typ, ktory prave "leti" v danom roku. Ked hladaju zelenooku blondinu, bruneta automaticky nema sancu. A podobne. Mna by na take daco nasi v zivote nepustili, tie devy naozaj su len kusy masa a treba na to zaludok - nie kazda prehryzne, ze podla poroty nie je dost pekna a podobne...

vlocka3

simonka18, ano je to tak, v prvom kole je to len take sito, kedy sa chodi pred porotu v skupinach po desat, v plavkach, kazda dostane cislo, moze si so sebou priniest aj nejake svoje fotky, ktore potom na poziadanie da porote, potom sa pred nimi poprechadzate jednotlivo sem a tam,potom vam este zavelia otocit sa vzad, aby videli aj pozadie. Potom vas poslu na chvilku von, celu desiatku a vzapati spat. Ak niektoru z tej skupiny vyberu, povedia jej cislo. Ostatne koncia. Cize ziadny rozhovor, nic, len si ta obzru.

blumchen

Martina Tothova, 1.vicemiss je skutocne krasna, skoda, ze nevyhrala. Sandra Manakova je tuctova a vyzera tak nejako staro, nechapem, kde mala porota oci...
www.missslovakia.sk

sisina

Vlocka3: no zial je to tak, suhlasim s tebou, z roka na rok vyberaju skaredsie dievcata a aj "duchaplne"...a Lakatosova aj malicke, ktore nemaju nakoniec sancu vyhrat a aj uplatnit sa. Neviem preco je to tak, ked po uliciach beha tolko krasnych dievcat. Ono to potom vyzera tak, ze ziadne schopne sa neprihlasili,lebo sa hanbia, alebo nemaju sebavedomie.
Napriklad minuly rok mi bolo od zaciatku jasne, kto vyhra-Edita K., lebo bola najvyssia a aj najzaujimavejsia.

simonka18

Vlocka3 a vtom prvom kole sa ta nic nepytali, iba plavky a to bolo vsetko? Ja by som tam velmi chcela ist to vyskusat, len neviem ci natom mam. Nechcela by som sa tam nejako strapnit alebo co!!