Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKNE A UZ DOST HLHO POMOOOOC !!!!!!!

Príspevok v téme: AKNE A UZ DOST HLHO POMOOOOC !!!!!!!
redsun

ahojte prosim vas dost dlho ma trapi akne nemam ho velmi silne robia sa mi na cela viac na bokoch cela len tam ale uz 3 roky proste nemozem sa toho zbavit skusal som secko !!! SKINOREN DIFFERINE ZINERT zabralo ale vratilo sa tak potom ROACCCUTANE na pol roka to zmizlo ale je to spat !!! skusal som aj vlastny moc ako som niede cital uz asi 1 meiasc ho dvaam a nic ani zlepsenieee prosim vas nevite mi poradit ???? zbavim sa toho ???? je to neprijemne :(:( dakujem

cica-mica

ahojec, vieš čo, skus aknelot, je to pleťová voda a mne pomáha, je bud v modrej alebo oranžovej priehladnej flaši a maju ju v Tescu za okolo 80 Sk. NO a príčinu može mat aj sladké napr. čokoláda tmavá, teda taká, ktorá obsahuje kakao, ja som sa zapovedala že nejem také jedlá a zákusky ktoré obsahuju kakao prípadne len bielu čokoládu papaj a možno aj to bude mat učinok :) držím palce nech sa to zlepší :) papa

redsun

panca a co mam zmenit ??? ako sa mam stravovat ved konzumujem normalne sem tam zjem nieco sladke papam jablka ovocie zeleninu a normalne papam aj obedy co mam zmenit ???? ale to moje akne je take skor by som povedal ze sa mi to stale roby akokeby bol pubertak.....

uznefajciarka

ak fajcis tak skus prestat.mne to pomohlo,aj ked neprestala som fajcit z toho dovodu aby som nemala akne.A som rada,ze sa mi plet krasne upravila..musim poklopat :D

catherin

Mne pomohol duac gel- 6 tyzdnov poctivo natierat a teraz mam plet cistu ale doplnkovo pouzivam aj ten Skinoren a Eclaran5. Ale ten duac je fakt super.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.