Bodky na zaludi...:(

mr.obava

Mal som a mam strasne vysuseny zalud, pod spickou mocovej trubice som mal malu vyrasku, ktora ma svrbela a ked som sa jej dotkol zacala trochu krvacat, postupne sa to zahojilo ale koza ostava stale popraskana, citim, ze to nieje ono a bojim sa, asi dam radsej urobit testy...

avon

ahoj aj ja mam take cervene vyrasky po zaludi co si mam nato kupit? sex som mal ale uz davno...a dakedy mam taku ako vyschnutu kozu..a este mozem si to umyvat sprchacom? lebo ja si to umyvam a dake to je horsie

pietro

Ja mam normalne flipy ze ci nemam AIDS....bo zacina sa zevraj flakmi a vyrazkami.....aj ked som sex nemal davno a holky co som snimi mal uricte Aids nemaju....ale bojim sa aj tak bo som jak hypochonder:(

syrr

chlapi aj ja to mam najviac okolo dierky na zaludi nesvrby to ani nic lae to uz mam pol roka raz som stim bol daly mi mast ale dak mi to nepomohlo co mam s tim robit?? dakedy sa mi to zveci potom zas zmensi sex som este nemal

pietro

Tak ono to uplne pomalicky ako keby sa zvacssovalo ale niesom si isty len to tak vyzera ze to pomalicky sa zvacssuje.....mam strach co ked to je nieco vazne...ale sex som mal naposledyyy fuha....asi januar alebo februar ete....bojim sa ze co to moze byt tie vyrazky.....takej svetlejsiej farby jak je zalud....to vyzera nieco ako ked sa clovek poprhli.....lan nie tak na kope

pietro

No tak tie moje bodky su svetlejsiej farby ako zalud....prsote taka svetlejsia...nezda sa mi zeby sa zvacssovali ale tie dve o kustik jo...ked je penis v kludne ani ich nevidno...ale ked mam stoporeny vtedy to vidno viac...tie dve skor tak ak sa zvacssia poradtte co mam robit...mam doma antibiotikovu masticku Framikoin a mam aj Candibene masticku....

roflak

Chlapci, nebote sa, ak sa to nezvecsuje alebo pravidelne nehnisa tak sa tym netreba zaoberat... proste klasicke vyrazky, postupom casu to zmizne...

tomasn

Aj ja mam asi podobny problem, cez vikend sa mi na zaludi spravili take bodky (nieco ako vyrazky na tvary), su cervene akoby zapalene, ale nebolia nic. niektore zmizli a niektore sa spravili nove. Povodne som si myslel, ze to je len nieco usachane od boxeriek, kedze nahodou sa mi stalo, ze zalud sa vcelku dost suchal o okraj boxeriek. Poradke ak niekto vie, este ze sex som mal so stabilnou priatelkou den predtym.